Pradžia Gyvenimas Patarimai EKSPERTŲ PATARIMAI: Kaip pasirinkti granulinį katilą?

EKSPERTŲ PATARIMAI: Kaip pasirinkti granulinį katilą?

3454
0

Granuliniai katilai Lietuvoje labai populiarūs. Džiugu, kad galima palyginti labai daug įvairių alternatyvų ir pagal savo galimybes bei poreikius kiekvienas klientas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Tačiau lyginant tas pasirinkimo galimybes ir išsiskiria tai, kad būtent granuliniai katilai puikiai savyje suderina kitų šildymo alternatyvų privalumus.

Granulinis katilas labai giriamas todėl, kad:

1. Jo kaina nėra didelė.
2. Katilo išlaikymas pigus.
3. Jis gali veikti automatiškai nustačius komandą,
4. Šildo vandenį.
5. Puikiai tinka tiek dideliuose, tiek mažuose namuose.
6. Gali būti nedidelis, tad lengvai įkomponuojamas.
7. Nereikalauja jokios priežiūros.
8. Galima prijungti papildomą talpą vandens šildymui.

Pliusai akivaizdūs. Kadangi šiuo metu rinkoje yra toks platus granulinių katilų pasirinkimas – naudinga palyginti kuo daugiau variantų, kad atrastas patenkintų poreikius.

Kadangi katilas yra ilgalaikė investicija – jos paieškoms skirkite laiko. Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad pasitarus su profesionalais visada pavyks atrasti geriausią variantą.

KAINA

Nusistačius savo biudžetą kur kas greičiau atrasite tai ko ieškote. Paprasčiausiai žinant investiciją peržiūrėsite tik tuos pasiūlymus, kurie tepa į Jūsų galimybes. Tai itin aktualu tokiu atveju, jeigu planuojate įrangą pirkti internetu. Virtualiose prekybos vietose galima atrasti specialius filtrus, kuriuos užpildžius pagal Jūsų poreikius bus pasiūlyti labiausiai tinkami variantai.

Įvedus konkrečią pinigų sumą sutaupysite laiko peržiūrėdami tik tuos katilus, kurie tenkina Jūsų piniginės turinį.

NUOTOLINIS KATILO REGULIAVIMAS

Granuliniai katilai (paltaja) gali būti ir išmanūs. Tai labai palengvina daugelio žmonių gyvenimus. Tokie nuotoliniu būdu valdomi katilai dažniausiai veikia juos reguliuojant per telefoną. Paprasčiausiai galima nustatyti, kad katilas veiktų intensyviau arba ne taip intensyviai. Orientuojantis pagal orą galima reguliuoti ir temperatūrą. Tiesa, dar galima įsigyti katilus, kurie patys automatiškai reguliuoja degimo galingumą.

KATILO PRIEŽIŪROS LENGVUMAS

Granuliniai katilai nėra lepūs ir dažniausiai jiems nereikia jokios specialios priežiūros. Visgi, jeigu jos šiek tiek skirsite – pavyks kur kas ilgesniam laikui džiaugtis jo nauda.

Jeigu pats nenorite valyti katilo – tokiu atveju visada galite kreiptis į profesionalus, kurie atliks valymo darbus už Jus.

GARANTINIS LAIKOTARPIS

Kadangi granuliniai katilai yra perkami ilgam laikotarpiui – jiems suteikiamas gana netrumpo laiko garantinis laikotarpis. Jo metu galite visiškai nemokamai išspręsti iškilusias problemas susijusias su katilu. Prieš perkant būtinai sužinokite, kokį laiko tarpą garantinis laikotarpis Jums bus suteiktas.

AUTOMATINIS UŽDEGIMAS/UŽGESINIMAS

Patogu, kai sistema yra labai paprastai valdoma. Šiuo atveju taip pat galima atrasti labai platų katilų pasirinkimą. Nuo pačių paprasčiausių iki kiek sudėtingesnių, kurio užkūrimas ir užgesinimas reikalauja įgūdžių.

Granuliniai katilai yra labai įvairūs, tad nieko keisto, kad kai kurie sugaišta labai daug laiko ieškodami jiems labiausiai tinkamo pasirinkimo. Visgi, galimybės labai įvairios, tad kiekvienas ieškantis nesunkiai atras tai, kas jam labiausiai tinka.

PR

Ankstesnis straipsnisSu Širvintų ir Birštono senjorais susitikome Čiobiškyje
Kitas straipsnisDidesnės investicijos pagerintų gyvenimą rajone

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia