Home Verslas Rėmėjų medžiaga Ekologiški produktai, kurie padeda lieknėti

Ekologiški produktai, kurie padeda lieknėti

966
0

Kiekvienos moters svajonė – valgyti ir nepriaugti svorio. Internete gausu informacijos su visokiausiom dietom, tačiau šiais laikais mes jau žinome, kad dietos – tai trumpalaikis pasiekimas, kuris dažnu atveju baigiasi didesniu svorio prieaugiu, nei buvo iki tol. Visi mes žinome, kad pagrindinis liekno kūno raktas – tai subalansuota mityba. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad mitybos racione turi būti ne tik tinkami produktai, bet ir tų produktų nauda sveikatai.

Sveika mityba ilgainiui gali atrodyti ne tokia patraukli, nes apribojus “skaniausius kąsnelius”, lieka tik neįdomiai atrodantis maistas. Žinoma, netgi lieknėjant moterys sugeba sugalvoti, kaip save apgauti ir iš sveiko patiekalo padaryti “simpatišką akiai”. Na o tam, kad rytas nebūtų vien tik košė ir kiaušiniai, mes pasiduodame pagundai ir vietos paliekame nuostabiausiam ekologiškos kavos aromatui Naturela.

Taigi, pirmasis produktas, kuris ne tik padeda lieknėti, bet ir naudingas organizmui – kava. Kokia gi to paslaptis? Kofeinas! Jis padidina žmogaus metabolizmą net 20% ir tai tęsiasi 4 valandas po išgerto puodelio. Kalbant energijos kalba – tai prilygsta 30-50 sudegintų kalorijų. Net nepaisant šios neįtikėtinos savybės, tie kavos mylėtojai, kurie išgeria 3-5 kavos puodelius per dieną, net tris kartus mažina tikimybę susirgti diabetu. Kavos sudėtyje yra chlorogeno rūgštis, kuri neleidžia vystytis insulino nejautrumui. Insulinas mums reikalingas tam, kad neleistų cukrui virsti riebalais.

Antrasis produktas, kurį dažnai naudoja šeimininkės – alyvuogių aliejus Bionaturalis. Šio produkto paslaptis – jame yra polinesočiųjų riebalų rūgščių: jos atneša sotumo jausmą ir padeda kontroliuoti apetitą. Augaliniai riebalai yra gyvybiškai svarbūs organizmui, kad metabolizmas nesumažėtų: tik 3 šaukštai alyvuogių aliejaus per dieną pagreitina medžiagų apykaitą. Taip pat rekomenduotina pakeisti įprastą saulėgrąžų aliejų alyvuogių aliejumi, kadangi pastarasis priskiriamas prie sveikesniųjų kategorijos.

Trečiasis produktas, mūsų visų pamėgti makaronai be glitimo! Tačiau yra vienas labai svarbus aspektas, norint palaikyti gerą savijautą ir gražų kūną, makaronus rinktis išskirtinai iš kietųjų kviečių. Šios kategorijos mūsų siūlomi makaronai Al Dente yra net kelių rūšių. Kodėl kietieji kviečiai? Jų sudėtyje esantys angliavandeniai yra lėtieji, t.y. jie susiskaido palaipsniui ir ilgą laiko tarpą energija aprūpina mūsų kūną. Kokybiškų makaronų sudėtyje yra visi reikalingi vitaminai ir mineralai: B grupės vitaminai padeda stiprinti nervinę sistemą, vitaminas E palaiko jauną išvaizdą, tryptofanas padeda atsikratyti nemigos ir depresijos, pluoštas pašalina toksinus. Neverta pamiršti ir apie neįkainojamus organizmo pagalbininkus – kalį, geležį ir fosforą.

Tam, kad lieknėjimas netaptų dar vienu sunkiu darbu, praplėskite savo racioną šiais sveikais ir naudingais produktais. Džiaukitės ir mėgaukitės kiekvienu suvartotu kąsniu ir jūsų kūnas jums padėkos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here