Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Dovanų idėjos sportininkams

Dovanų idėjos sportininkams

301
0

Jūsų antroji pusė, artimasis, šeimos narys, draugas ar draugė aktyviai sportuoja? Metuose yra švenčių, prieš kurias sukate galvą, ką įdomaus ir praktiško jiems padovanoti?

Šiame straipsnyje pateiksime keletą dovanų idėjų, išskirtinai tiksiančių sportininkams mėgėjams arba profesionalams. Todėl jums kaskart neteks sukti galvos, ką dovanoti ir šįkart. 

Sportiniai rūbai

Jei žinote žmogaus, kuriam norite padovanoti dovaną, drabužių ir avalynės dydį, tai puiki proga padovanoti ką nors tikrai praktiško sportininkui. Apranga, o ypatingai sportinė avalynė, dėvisi kur kas greičiau nei įprasti rūbai, nes yra veikiami didesnės trinties, prakaito, o taip pat jie yra dažniau skalbiami. Todėl padovanoti sportininkui naują aprangos detalę, o gal net visą aprangą, atsižvelgiant į skiriamą biudžetą, bus tikrai naudinga ir praktiška dovana. 

Jei galite sau leisti didesnės vertės dovaną, dovanokite avalynę ar visą sportinį kostiumą, tačiau nenusiminkite, jei biudžetas jus riboja – kepurės, pirštinės, kojinės ir daugelis kitų sportinių aksesuarų yra parduodami kur kas mažesnėmis kainomis.

Treniruočių atributai

Sportininkai ne visada randa laiko kasdien apsilankyti sporto salėje, tačiau dėka šiandien tikrai plačios sportinių prekių rinkos, jūs galite padėti savo antrai pusei, šeimos nariui ar draugui mėgėjišką sporto salę įsirengti namie. 

 

Kai artėja progos, kurių metu dovanojate dovanas (pavyzdžiui, gimtadienis ar šv. Kalėdos), galite aprūpinti dovanos gavėją priemonėmis treniruotėms. O tokių daiktų yra begalė už labai skirtingas kainas, todėl ką padovanoti rasite kiekvienas pagal savo biudžetą. Tai gali būti gumos treniruotėms, kamuoliai, jogos kilimėliai, svareliai ir daugelis kitų treniruotėms skirtų daiktų.

Sporto klubo abonementas

Viena praktiškiausių dovanų sportininkams yra abonementas į sporto klubą, kuris visu 100 % bus naudingas ir tikrai panaudotas. Papildomas patarimas: pasirinkite tokį sporto klubą, kuris yra arčiausiai dovanos gavėjo namų ar darbo vietos, kad jam būtų patogu ir greita pasiekti sporto salę.

Dovanos smaližiams

Jei reikia dovanoti dovaną sportininkui ir žinote, kad jis yra nepataisomas smaližius – ne bėda. Šiais laikais yra daug skirtingų saldumynų ir kitų skanių maisto produktų, kurie nėra laikytini nuodėmėmis. Skanūs desertiniai batonėliai, skirti sportininkams, tikrai pradžiugins net rimčiausią smaližių sportininką. Tokių batonėlių galite paieškoti čia.

Ankstesnis straipsnisKamieninės ląstelės: kas tai ir ką reikėtų žinoti?
Kitas straipsnisĮvyko pirmas rajono futbolo 7X7 pirmenybių turas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia