Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Dėmesio atkreipimas į šiukšliadėžes, jos taip pat gali būti virtuvės įvaizdžio dalis

Dėmesio atkreipimas į šiukšliadėžes, jos taip pat gali būti virtuvės įvaizdžio dalis

837
0

Dauguma net nepagalvojame, jog šiukšliadėžei reikėtų skirti dėmesio, tačiau juk tai taip pat yra vienas iš mūsų pagalbininkų virtuvėje. Be šiukšlių dėžės neturėtume kur dėti nereikalingus produktus, šiukšles, su kuriomis jau laikas atsisveikinti. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje svarbu kiekviena detalė, dėl to Geduva.lt svetainėje šiukšlių dėžių yra įvairiausių.

Gamintojai siūlo itin didelį šiukšlių dėžių pasirinkimą, dėl to reikėtų atkreipti dėmesį į tai. Renkantis šiukšlių dėžę svarbu atkreipti dėmesį į dydį, spalvą, kainą. Manoma, kad šiukšliadėžės nėra interjero detalė, tačiau nors ir dažniausiai ji stovi spintelėje, bet yra matoma visų.

KOKIOS YRA ŠIUKŠLIADĖŽĖS IR KOKIĄ PASIRINKTI?

  • Dažniausiai žmonės renkasi plastikines šiukšlių dėžes, nes jos yra pigiausios ir jiems atrodo, jog į jas nereikia investuoti. Tokios šiukšliadėžės greitai lūžta, yra nepatogios, ne tokios gražios, dėl to jas laiko spintelių viduje. Šios šiukšliadėžės turi didelį minusą – ant jų labai greitai nusėda dulkės, kurios matosi ir atrodo neestetiškai.
  • Nerūdijančio plieno šiukšlių dėžė gali būti laikoma virtuvėje, jos nebūtina dėti į spintelę, nes ji atrodo daug patraukliau. Dažniausiai tokios šiukšlinės turi dangtelius, kad atliekų kvapas nesklistų po virtuvę ir nesimatytų, kas jų viduje yra. Šios rūšies šiukšliadėžės yra labai patvarios, ilgaamžiškos ir tikrai nėra brangios. Galima rinktis įvairių dydžių, spalvų ir derinti su virtuvės dizainu.
  • Šiukšlinės montuojamos prie vidinės spintelės durelių, tai vienas iš būdų, kaip integruoti šiukšlių dėžę į virtuvę. Toks pasirinkimas yra estetiškas ir patogus, neužima daug vietos, atrodo skoningai. Patogu turint mažų vaikų ir augintinių. Ši šiukšliadėžė praverčia norint nuvalyti trupinius, greitai atsikratyti maisto likučiais.

KOKIAS ŠIUKŠLIADĖŽES RINKTIS RŪŠIUOJANT?

Svarbu apgalvoti kokybės ir kainos santykį. Rūšiuodami taip pat nenorime apkrauti savo virtuvės šiukšlinėmis, tačiau patogu būtų turėti paprastą plastikinę šiukšlinę popierinėms atliekoms atskirai. Taip būtų patogu, nes iškart popierinius nereikalingus dirbinius galima panaudoti deginant laužą, kuriant pečių ar atiduodant perdirbti. Ką daryti su kitais produktais? Patariama rinktis šiukšliadėžę, kuri turi skirsnius ir greičiau gendančius produktus dėti ten, taip būtų daryti paprasčiausia. Jei norite galite dėti į atskiras šiukšlių dėžes, tačiau tai užims daug vietos ir atrodys neestetiškai. Jei turite gyvūnų ar mažų vaikų pasirūpinkite šiukšlinių dangteliais.

Jei norite nusipirkti ne tik pigių, kompaktiškų, praktiškų šiukšlių dėžių, būtinai užsukite į Geduva.lt ekektroninę parduotuvę.

Ankstesnis straipsnisMiesto gimtadienis – poezija, parodos ir filmai
Kitas straipsnisKaip išsirinkti geriausią dulkių siurblį?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia