Home Verslas Rėmėjų medžiaga Dažnas šlapinimasis – artėjančio prostatos vėžio ženklai?

Dažnas šlapinimasis – artėjančio prostatos vėžio ženklai?

260
0

Tikrai ne visada, tačiau dažnas šlapinimasis tam tikrais atvejais gali būti vienu iš prostatos vėžio simptomų. Šiame straipsnyje pabandysime tai peržvelgti ir nustatyti, kada reikėtų suklusti, kokie požymiai apskritai byloja apie galimą prostatos vėžį ir ką tokiu atveju daryti. Patikima diagnostika padės efektyviai nustatyti galimus prostatos vėžio susirgimus ir laiku užkirsti jiems kelią.

Prostatos vėžio simptomai

Norint įveikti priešą (šiuo atveju klastingą ir sunkią ligą) svarbu gerai žinoti, kaip ji pasireiškia, kokie požymiai jai būdingi. Deja, norint nustatyti prostatos vėžį, pastebėti simptomus dažnai gali būti nelengva, kadangi jie pasireiškia labai nežymiai, o kartais išvis nėra matomi. Visa tai tik dar labiau apsunkina ligos diagnozę, o vėliau liga gali išplisti, tapti akivaizdžiai pastebima, tačiau gydymas jau gali būti kur kas sunkesnis, negu ankstyvose stadijose.

Paprastai prostatos vėžį lydi ne tik dažnas šlapinimasis. Šlapimas tuo pačiu gali turėti kraujo pėdsakų, būti pakitusios spalvos, skleisti kiek kitokį, įprastai nebūdingą kvapą. Šlapinantis gali skaudėti, būti nemalonu, šlapimą sunku sulaikyti. Be pakitusio šlapinimosi taip pat gali reikštis nemalonūs skausmai nugaroje, dubens srityje, klubuose. Iš pradžių tai pasireiškia labai nežymiai, vėliau tik stiprėja.

Tokiu atveju nedelsiant reikėtų atvykti į diagnostikos kliniką, kur naudojant specialius biopsijos metodus ir pažangią medicininę įrangą bus atlikti tyrimai, rezultatus sužinosite jau visai netrukus.

Prostatos vėžio diagnostika

Gera žinia ta, jog yra sukurtos pažangios technologijos, galinčios itin efektyviai ir tiksliai nustatyti bet kokias prostatos vėžio užuomazgas. Saugiausias ir patikimiausias prostatos vėžio tyrimas yra skysčių biopsija, kadangi jis neinvazinis, o gauti rezultatai yra pakankamai tikslūs. Būtent šį tyrimo būdą ir rekomenduojama išbandyti tuomet, kai susiduriate su prostatos vėžio požymiais. Atvykite į diagnostikos kliniką nedelsdami ir pasirūpinkite savo sveikata.

Atminkite, dažnas šlapinimasis gali būti vienu iš simptomų, bylojančių apie galimą grėsmingą ligą. Laiku ją nustačius pavyks išvengti didesnių bėdų, todėl pasirūpinkite patikima prostatos vėžio diagnostika jau dabar!

Previous articleAtstovavome Ukmergei Žemaitijos regiono šventėje
Next articleNauja paroda „Vilkamirgės“ galerijoje!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here