Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga DANTŲ IMPLANTAI: griauname mitus ir plačiai šypsomės

DANTŲ IMPLANTAI: griauname mitus ir plačiai šypsomės

2523
0

Natūras senėjimo procesas, žalingi įpročiai, įvairios traumos – tai dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl netenkama danties ar kelių dantų. Visgi, „juodoji skylė“ burnoje neturėtų apkartinti socialinio gyvenimo ar pasitikėjimo savimi. Dantų implantai gali šią problemą išspręsti, tačiau odontologai pastebi, kad pacientai kartais vis dar turi klaidingų įsitikinimų apie dantų implantavimą ir bijo šios procedūros. Štai keletas populiariausių mitų, kuriuos ir paneigsime.


Mitas Nr. 1: dantų implantacija labai skausminga procedūra.

Netiesa! Dantų implantacijos metu odontologas naudoja vietinę nejautrą, todėl pacientas jos metu nejaučia skausmo ar diskomforto. Po procedūros, kai baigiasi nuskausminamųjų vaistų veikimas, galima jausti nestiprų maudimą ar dilgčiojimą . Šiuos nemalonius pojūčius nesudėtinga įveikti praktiškai visose namų vaistinėlėse esančiais vaistai nuo skausmo. Tiesa, odontologai nerekomenduoja aspirino, nes šis vaistas skystina kraują, todėl implantacijos vieta gali pradėti kraujuoti.

Mitas Nr. 2: organizmas dažnai dantų implantus atmeta.

Netiesa! Dantų implantai nuolatos tobulinami, siekiama pacientui suteikti maksimalų komfortą, todėl atvejai, kai organizmas atmestų šį svetimkūnį, yra labai reti. Žinoma, jei pacientas kažkam yra alergiškas ar turi sveikatos sutrikimų, būtina tai pasakyti odontologui konsultacijos metu. Specialistas, turėdamas visą reikalingą informaciją apie pacientą, parinks jam optimaliai tinkančius dantų implantus.

Mitas Nr. 3: dantų implantai atrodo nenatūraliai.

Netiesa! Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti labai natūraliai atrodančius dantų implantus, todėl apie tai, kad pacientas neturi natūralių dantų ar danties, žino tik jis pats. Galima drąsiai šypsotis, valgyti mėgstamus patiekalus, plačiai šypsotis ir niekas net nesupras, kad burnoje „pūpso“ netikras dantis.

Mitas Nr. 4: danties implanto nereikia prižiūrėti.

Netiesa! Dantų implantai dažniausiai tarnauja iki gyvenimo galo, tačiau tai nereiškia, kad su jais galima gliaudyti riešutus. Turint dantų implantus nerekomenduojama greitai kaitalioti šilto ir šalto maisto, paprasčiau tariant, išgėrus karštos kavos ar arbatos puodelį, geriau neskubėti mėgautis šaltais ledais. Be to, taip pat būtina rūpintis įprasta burnos higiena.

Mitas Nr. 5: turint dantų implantą negalima balinti dantų.

Netiesa. Šią grožio procedūrą galima atlikti, tačiau reikia atminti, kad implanto spalva tikrai nepasikeis, todėl su dantų balinimu reiktų nepersistengti, nes atsiras kontrastas taro išbalintų dantų ir implanto.

Mitų išties nemažai, todėl jei kyla klausimų, nebijokite pasiteirauti ir su žinoti tiesą iš profesionalų. Jie geriausiai gali paaiškinti ir išsklaidyti abejones apie dantų implantus.

Užs. nr. 240

Ankstesnis straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Susižalojo vaikas; Netikra kupiūra
Kitas straipsnisPrasideda akcija „Lašiša“

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia