Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Dantų gydymas išsimokėtinai – gražia šypsena džiaukitės šiandien, mokėkite rytoj

Dantų gydymas išsimokėtinai – gražia šypsena džiaukitės šiandien, mokėkite rytoj

3763
0

Netekusiems dantų, pamiršusiems, ką reiškia visavertis gyvenimas ir tobula šypsena, puikia išeitimi tampa dantų implantavimas bei protezavimas. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad nemažą dalį pacientų, kelyje į gražią šypseną, stabdo įvairios kliūtys: vieni susiduria su laiko trūkumu, kitiems baimę kelia mintis, jog teks lankytis odontologijos klinikoje, dar kiti pacientai patiria sunkumų planuodami gydymui skirtą biudžetą. Tačiau puikiai žinomas posakis, jog norintys ieško galimybių, o nenorintys – priežasčių, puikiai tinka ir šiuo atveju: kad ir su kokiomis kliūtimis tektų susidurti siekiant gražios šypsenos, galima surasti geriausias išeitis.

O tai padaryti nesunku – kiekvienai problemai spręsti siūlomi puikūs sprendimai: jei nuolat trūksta laiko, gydymą pradėkite planuoti iš anksto – specialistai sudarys jums palankų dantų implantavimo ar protezavimo grafiką, nuo streso ar jaudulio, kurį kai kuriems pacientams gali sukelti tokio pobūdžio procedūra, išvaduos sedacija, o siekiantiems patrauklių atsiskaitymo galimybių puikiu pasirinkimu gali tapti dantų implantavimas ir protezavimas (vainikėliai, dantų tiltas ir kt.) išsimokėtinai. Tad kokios yra dantų implantavimo ir protezavimo išsimokėtinai galimybės mūsų šalyje?

Atsakingai įvertinkite aplinkybes, o galutinį atsakymą sužinokite vos per kelias minutes

Dantų implantavimas ir protezavimas išsimokėtinai, tai – galimybė gauti dantų gydymo paslaugas greičiau nei esate pasiruošę už jas atsiskaityti. Sudaromas ir įvykdomas gydymo planas, tačiau atsiskaitymas vyksta dalimis. Atsiskaitymo laikotarpis gali būti skirtingas, priklausomai nuo aplinkybių bei paciento finansinių galimybių. Mūsų šalyje veikiančios odontologijos klinikos bendradarbiauja su sveikatos draudimo kompanijomis bei lizingo bendrovėmis, todėl kone kiekvienam pacientui, įvertinus aplinkybes, gali būti pasiūlytos patraukliausios atsiskaitymo sąlygos.

Norintys pasinaudoti dantų gydymo paslaugomis išsimokėtinai, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios prekės bei paslaugos gali būti perkamos šiuo būdu, kokia yra palūkanų norma, kiek laiko ir kokio dydžio įmokas teks mokėti. Taip pat svarbu įvertinti, ar laukia papildomos išlaidos, pavyzdžiui, ar bus taikomi sandorio sudarymo, dokumentų tvarkymo mokesčiai. Atsakingai turi būti įvertintos ir visos papildomos sąlygos (pavyzdžiui, pirmos įmokos atidėjimas, sutarties sąlygos keitimas ir pan.).

Pageidaujantys pasinaudoti dantų implantavimo ar protezavimo paslauga, turėtų kreiptis į pasirinktą odontologijos kliniką bei pasitikslinti, ar egzistuoja galimybė pasinaudoti reikalinga paslauga išsimokėtinai. Jei taip, įvertinamas paciento mokumas (šis procesas truks vos kelias minutes, kadangi pasitelkiama moderni informacinė sistema, kuri suteikia duomenis apie asmenis iš įvairių duomenų bazių bei registrų). Jei sulaukiama teigiamo įvertinimo, belieka tik sudaryti sandorį. Paslaugos ar prekės pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra nesudėtingos ir nereikalauja daug laiko.

Su Papadent – viskas paprasta!

Odontologijos klinika Vilniuje Papadent siūlo daug galimybių, siekiantiems patrauklių dantų implantavimo, protezavimo ar mikroprotezavimo (dantų laminatės, dantų įklotai bei užklotai) išsimokėtinai sąlygų. Bendradarbiavimas su patikimomis lizingo bendrovėmis užtikrina patrauklias dantų implantavimo ir protezavimo išsimokėtinai galimybes. Pasirinkus lizingo kompanijos GF Medlizingas siūlomas sąlygas, bendra kredito suma siekia nuo 50 iki 15 000 Eur, išsimokėjimo terminas – iki 7 – erių metų, yra galimybė atidėti pirmąją išmoką iki 3 mėnesių, o taip pat galima atsiskaityti tiesioginio diabeto būdu. Pasirinkus galimybes, kurias siūlo SB lizingas, kredito suma gali siekti iki 6000 Eur, metinė palūkanų norma – 6 %, atsiskaitoma tiesioginio diabeto būdu.

Nepriklausomai nuo to, kurios lizingo kompanijos siūlomas sąlygas pasirinksite, paslaugos pirkimo išsimokėtinai sutartis bus pasirašyta klinikoje. Dėl šios priežasties, dantų gydymas išsimokėtinai galės būti pradėtas dar tą pačią dieną. Tikslus įmokos dydis sužinomas įvertinus būtinus atlikti pokyčius (nusprendus, kas reikalinga, pavyzdžiui, 1, 2 implantai ar viso žandikaulio implantacija), pasirinktos lizingo bendrovės siūlomas sąlygas bei mokėjimo laikotarpį.

Visi pacientai, norintys pasinaudoti Papadent dantų implantavimo ar protezavimo paslaugomis išsimokėtinai, turėtų kreiptis į šią odontologijos kliniką, kur jau pirmojo susitikimo metu bus numatytas gydymas planas bei įvertintas paciento mokumas. Sulaukus palankaus įvertinimo, teliks tik pasirašyti lizingo sutartį ir pradėti gydymą.

Odontologijos klinika Papadent suteikia puikią galimybę išvengti finansinių sunkumų planuojant dantų gydymą: džiaukitės puikia šypsena jau dabar, o atsiskaitykite už suteiktas paslaugas – vėliau, palankiausiomis sąlygomis. Nelaukite palankiai susiklosčiusių finansinių aplinkybių – gražia bei sveika šypsena pasipuoškite jau dabar.

Ankstesnis straipsnisSprogstančių petardų garsai: ką vertėtų prisiminti
Kitas straipsnisŽalieji-valstiečiai per metus išvogė ir sužlugdė Lietuvą?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia