Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Dalykai, kurie yra pinigų švaistymas

Dalykai, kurie yra pinigų švaistymas

1031
0

Dažnai girdime pasakymus, kad pasakyti yra daug lengviau nei padaryti Tai tiesa, tačiau kas sakė, kad viskas turi būti lengva? Jei drausite sau viską, tai bus tikrai sunku, tačiau taupiai gyventi nereiškia nuolat savęs riboti ir visko atsisakyti arba lankytis paskolų palyginimo puslapiuose lanme.se ir svarstyti apie skolinimąsi. Yra daugybė būdų sutaupyti ir vienas jų, tiesiog atsisakyti dalykų, kurie yra tikrai nebūtini, tačiau suryja nemažai jūsų pinigų. Nemažai dalykų, kurių vertėtų atsisakyti, tai kasdieniai įpročiai, tai šiek tiek apsunkina situaciją, tačiau nepadaro jos neįmanomos. Pradžioje gali būti sunku, bet laikui bėgant imsite manyti, jog šių įpročių reikėjo atsisakyti gerokai anksčiau.

Sporto klubo narystė. Rūpinimasis savimi ir savo išvaizda yra geras dalykas, visi norime atrodyti gerai ir turėti tvirtą kūną. Dažnai tam pasirenkamas sporto klubas. Taip, sportuojant sporto klube yra didesnė motyvacija sportui, tačiau ar norint turėti gražų kūną būtina rinktis sporto klubą? Dažnu atveju tai kainuoja išties nemažai, vadinasi tam išleidžiate nemažą dalį savo pajamų. Norint gyventi taupiau, tačiau svajojant apie gražų kūną, visai nebūtina mokėti už tai daug pinigų, yra visiškai nemokamų alternatyvų, tai mankšta namie, bėgiojimas parke, važinėjimas dviračiu, sportas tam skirtose lauko aikštelėse ir pan. Beje, internete gausu įvairių pratimų ir paaiškinimų kaip teisingai juos atlikti, todėl visai nebūtina lankytis sporto klube, kad turėtumėte tvirtą kūną.
Kava išsinešimui. Kavos mylėtojams, tai didžiulis iššūkis. Nors kava išsinešimui yra puikus dalykas, visuomet galite rinktis pigesnę alternatyvą ir kavą su savimi pasiimti iš namų. Tiesa, skonis gali skirtis, todėl nebūtina visiškai atsisakyti kavos išsinešimui, tačiau paskaičiavus, jog per savaitę už kavą išleidžiate daugiau nei kainuoja pakelis maltos kavos ar kavos pupelių, galbūt imsite į tai žvelgti kiek kitaip.
Maistas išsinešimui. Daugelis tai mėgsta ir tai puikus būdas išvengti gaminimo bei pasimėgauti skaniu maistu. Tačiau, kiekvieną kartą užsisakant maistą išsinešimui, patuštinam ne tik piniginę, tačiau darome ir neigiamą paslaugą savo organizmui. Maistas gamintas namie visuomet yra geresnė alternatyva, nes dažnu atveju jis yra skanesnis, sveikesnis ir žinoma, kainuoja pigiau. Na, taip, tie, kurie ne itin mėgsta ar nemoka gaminti, greičiausiai šio įpročio neatsisakys, tačiau to atsisakius, pavyktų tikrai nemažai sutaupyti.
Vanduo buteliukuose. Tai visiškai nereikalingas įprotis. Nuolat girdime ir tikrai žinome, kad per dieną reikia išgerti nemažai vandens, tai tiesa, tačiau vandenį galime gerti iš gertuvės. Taip sutaupysime ne tik pinigų, bet ir tausosime aplinką. Negi namie nėra vandens? Apie šį pinigų švaistymo būdą galime išgirsti gana dažnai, todėl verčiau vandenį buteliukuose pakeisti daugkartinio naudojimo gertuve, kuri atrodys stilingai ir bus puikus palydovas kasdien.
Vardiniai produktai. Kartais tai tampa įpročiu, kartais besaikiu mados vaikymusi arba noru pasipuikuoti. Didžiulė pasiūla parduotuvėse, internetiniuose tinklapiuose skatina vartoti. Ar tikrai vardiniai produktai visuomet yra geresni nei tie, kurie kainuoja mažiau, tačiau yra tokios pat arba panašios kokybės? Tai tinka tiek rūbams, batams, tiek maisto produktams ir kitiems daiktams. Dažnu atveju, mokama tiesiog už vardą.

Akivaizdu, jog paprasti ir kasdieniai dalykai, pareikalauja nemažai pinigų. Tiesa, nebūtina visiškai jų atsisakyti, galima tiesiog sumažinti jų vartojimą ir pastebėsite kaip, visiškai paprastu būdu pavyksta sutaupyti. Galbūt nesutaupysite labai daug, tačiau skirtumas tikrai jausis, ypač jei pabandysite tai užsirašinėti arba pasinaudoti kurios nors programėlės pagalba ir viską suskaičiuosite.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą