Home Verslas Rėmėjų medžiaga Burnos irigatorius dar lengvesniam valymui

Burnos irigatorius dar lengvesniam valymui

125
0

Specialus burnos irigatorius yra patikima priežiūros priemonė, skirta naudoti kiekvieną dieną. Naudojantis irigatoriumi, dantų priežiūra tampa kur kas lengvesnė ir sklandesnė, apsisaugoma nuo mikrobų, sukeliančių įvairius dantų susirgimus. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl verta naudoti šią priemonę bei atraskite dėmesio vertų pasiūlymų puikia kaina.

Greiti rezultatai be didelių pastangų

Galbūt skamba neįtikėtinai, bet tai yra tiesa. Elektrinis irigatorius yra patobulintas dantų šepetėlio ir dantų siūlo variantas, veikiantis vandens srovės principu. Jis pašalina net iki trijų kartų daugiau apnašų bei mikrobų iš visos burnos ertmės, negu tai galėtų padaryti įprastos priežiūros priemonės. Rezultatai matomi jau po dviejų savaičių, be abejo, poveikis priklauso ir nuo burnos ertmės būklės, ir nuo dantų tipo bei daugybės kitų veiksnių – kiekvienam kiek kitokios situacijos, todėl dviejų visiškai vienodų atvejų nebūna.

Irigatorius veikia kaip puiki papildoma burnos ertmės priežiūros priemonė, kruopščiai išvalanti tarpdančius ir sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas. Mikrobai ir apnašos ilgainiui sukelia įvairius dantų susirgimus, todėl svarbu juos pašalinti kaip įmanoma kruopščiau. Būtent į tai atsižvelgdami gamintojai ir sukūrė burnos irigatorių – šiai priemonei lygių nėra.

Burnos irigatorius padės dar geriau pasirūpinti dantimis ir išvengti kone visų dažniausiai pasitaikančių susirgimų! Įsigykite šį praktišką įrankį ir dantų valymas taps dar paprastesnis.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here