Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Burnos higiena – ne tik estetikai svarbi procedūra

Burnos higiena – ne tik estetikai svarbi procedūra

410
0

Tam, kad būtų pasiekta ideali dantų švara ir sveikata, dantų šepetėlio ir siūlo dažniausiai neužtenka. Būtent todėl odontologai siūlo bent kartą per pusmetį užsiregistruoti pas burnos higienistą ir atlikti profesionalią burnos higieną. Kokie šios procedūros privalumai?

  • Net valydami dantis du kartus per dieną ir naudodami dantų siūlą, tobulos švaros nepasiekiame. Apnašos išlieka ant liežuvio, galinių dantų ir kitų sunkiai prieinamų dantų paviršių. Burnos higienos metu, kurią higienistas atlieka per 0,5–1 val., ant dantų esančios apnašos ir susiformavę akmenys išvalomi nepriekaištingai.
  • Burnos higiena yra ir karieso prevencija, nes dantis gadina būtent ant paviršiaus užsilikusios nenuvalytos apnašos, kurios vykstant cheminėms reakcijoms tampa rūgštimis, ardančiomis danties paviršių.
  • Netinkamai prižiūrimi dantys gali sukelti nemalonų burnos kvapą, kuriuo sunku atsikratyti.
  • Burnoje besikaupiančios bakterijos ilgainiui patenka į virškinimo sistemą, vėliau į kraujotaką, o tai kenkia vidaus organams ir gali sukelti įvairias ligas.

Burnos higiena padės išvengti karieso, dantenų ligų, sumažins nemalonų burnos kvapą ir sustabdys burnos bakterijų plitimą organizme. Tai – procedūra, kurios rezultatai reikalingi ir estetiškai išvaizdai, ir sveikam organizmui.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą