Pradžia Gyvenimas Patarimai Asmeninių finansų patarimai

Asmeninių finansų patarimai

3374
0

Daug žmonių, kuriems niekaip nepavyksta susitvarkyti su savo finansais, ima domėtis itin turtingų asmenų gyvenimiškais patarimais, padedančiais susikurti stabilią finansinę situaciją. Tie, kurie jau domisi, yra vienu žingsneliu priekyje, nes imasi tam tirų veiksmų, tam, kad galėtų kažką pakeisti. Tie, kurie vis dar laukia ir verčiau naudojasi pigių paskolų variantais (billige lånemuligheder), vargu ar sugebės pasiekti gerų rezultatų, kadangi, skolinimasis nėra tai, ką rekomenduotų pasaulio milijonieriai. Ką gi jie rekomenduoja? Štai keletas dalykų, į ką reikia atkreipti dėmesį:

Pradėti kuo ankščiau. Daugiausiai pasiekusieji, paprastai, labai anksti pradeda savo karjeras arba finansinius planus. Tie, kurie vis laukia tinkamos progos, dažnai praleidžia visą savo gyvenimą laukdami, nes jų nuomone, taip ir neateina diena, kada būtų galima pradėti. Nėra amžiaus ribos, kada reikia pradėti ir kada pradėti neberekomenduojama, tiesiog reikia viską daryti dabar. Tinkamesnio laiko nebus. Nesvarbus jums 18, 40 ar 60, šiandien yra ta diena, kuomet galite pakreipti savo gyvenimą geresne linkme. Kuo anksčiau bus pradedama tvarkyti savo finansus, taupyti ir investuoti, net ir nedideles sumas, tuo greičiau bus pastebimi rezultatai ir imsite vengti ankstesnių finansinių klaidų.

Atraskite savo aistrą. Banko sąskaita gali būti tuščia, tačiau tai nereiškia, jog užvertos visos galimybės. Tikėjimas savimi nieko nekainuoja. Dažnai, mintys materializuojasi. Tampame tokie, kokie norime būti arba tokie, apie ką nuolat galvojame. Pokyčiai galimi bet kada ir bet kurioje situacijoje, tačiau pirmiausia, reikia tikėti savimi. Visai nesvarbu kas jums teikia didžiausią aistrą, tai gali būti siuvimas, rašymas, verslumas, kalbos ir daugelis kitų dalykų, kiekvienas pomėgis gali sukrauti didžiulius turtus, tačiau jis turi būti išnaudojamas tinkamai. Kuomet yra daroma tai, kas teikia džiaugsmą, galima nuveikti kur kas daugiau, viskas tampa daug produktyviau ir duoda geresnius rezultatus.

Gyventi paprasčiau. Gyvenimas keičiasi itin greitai, dažnai nespėjame sekti visų naujovių, išradimų, daiktų ir technologijų naujienų. Neįmanoma turėti visko kas naujausia, be to, tai beprasmiška. Turint nuosavus namus, visai nebūtina po kurio laiko juos pakeisti didesniais, galbūt prabangesniais ar modernesniais, vargu ar tai suteiks daugiau džiaugsmo, kadangi tai laikina. Lakui bėgant nauja gyvenamoji vieta pabos, todėl netrukus vėl reikės ieškoti kito varianto. Ar tai būtina? Tikrai ne. Kur kas naudingiau neišlaidauti ant to, ką jau turime ir galime kuo puikiausiai su tuo gyventi, nuolatiniai pirkiniai ir naujausi išradimai nepadės susikurti finansinės nepriklausomybės, priešingai, poreikiai vis didės, o juos įgyvendinti kiekvieną kartą taps sunkiau.

Nenuleiskite rankų. Tiesa, kartais yra situacijų, su kuriomis sunku tvarkytis. Finansiniai sunkumai yra pakankamai sunki našta. Nemažai žmonių nuolat skolinasi, taip dar labiau apsunkindami savo finansinę situaciją, taip pat ir kredito istoriją. Vis dažniau, siekiama gauti greitąsias paskolas su neigiama kredito istorija (lån uden om rki) bei nepadengtomis ankstesnėmis paskolomis. Tai tikrai nepalengvina situacijos, todėl reikia ieškoti kitų būtų. Vis dėlto, nevalia pasiduoti. Kai atrodo, jog viskas prarasta ir nebėra kelio atgal, reikia atminti, jog išeitis visuomet yra.

Užklupus finansiniams sunkumams, gali būti sunku prašyti patarimo ar domėtis ką daro daug pasiekusieji. Nepaisant to, vertėtų pabrėžti, jog daug šiandien gerai žinomų ir turtingų žmonių, pradėjo neturėdami nieko arba būdami ne itin geroje finansinėje padėtyje. Kad ir kokia būtų finansinė padėtis, bet kada galima ją pataisyti. Žinoma, pinigai ant medžių neauga, iš dangaus jie taip pat nenukris, bet turint rankas, kojas ir galvą ant pečių, nieko nėra neįmanomo. Argi pasaulio turtingieji yra kitokie nei visi? Jie lygiai tokie patys, tiesiog nuolat siekia užsibrėžtų tikslų ir sugeba nepasiduoti. Būtent to ir reikia norint išsikapstyti iš finansinių sunkumų ir tapti finansiškai nepriklausomais.

Ankstesnis straipsnisKlasikinės gitaros koncertas
Kitas straipsnis“Kėdainių krašto atvirasis čempionatas-2018”

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia