Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Ar lūpų putlinimas saugus?

Ar lūpų putlinimas saugus?

487
0

Mados ir grožio tendencijos vis keičiasi. Šiuo metu viena populiariausių tendencijų yra lūpų putlinimas. Dėl didesnių lūpų šiomis dienomis moterys ir merginos yra pasiryžusios ne tik išleisti dideles sumas, bet net ir apsilankyti pas plastikos chirurgą . Tuomet kyla klausimas, ar tai saugu? Gydytojai dermatologai patikina, jog tokia procedūra yra ne tik saugi, bet net ir naudinga.

Turbūt nežinojote, tačiau lūpų išsausėjimas gali sukelti diskomfortą ir privesti prie tokių nemalonumų kaip skirdimas. Didinimas hialurono rūgštimi suteikia lūpoms ne tik putlumo, bet ir jas sudrėkina. Būtent dėl to jos tampa mažiau sausos ir atrodo skaistesnės. Lūpų putlinimas gali būti nesaugus tik tuomet, jeigu pasirenkate mažai patirties turinčius specialistus arba nesaugias priemones. Kai kurie nori sutaupyti, todėl renkasi mažiau patikimus būdus. Lūpos neturėtų būti putlinamos pasitelkiant neaiškios sudėties preparatais, nereikėtų dirbtinai sukelti tinimo. Jeigu jūsų neapdovanojo putliomis lūpomis, nenusiminkite. Hialuronas yra saugus ir efektyvus, todėl bet kuriai moteriai gali suteikti galimybę turėti gražias lūpas.

Kiek kainuoja ši procedūra?

Lūpų didinimas hialurono rūgštimi yra populiarus ne tik dėl greitų rezultatų, bet ir dėl kainos. Galima pastebėti, jog konkurencija tarp lūpų didinimo paslaugas teikiančių specialistų yra nemaža. Būtent dėl to klientams yra suteikiamos ne tik prieinamos kainos, bet ir akcijos. Kaina neretai siekia vos kelis šimtus eurų, o efektas yra akivaizdus – lūpos tampa putlesnės ir mažiau išsausėjusios. Visgi labai svarbu atidžiai rinktis specialistą. Paslaugas geriausia rinktis Kaune, Šiauliuose ir kituose didmiesčiuose. Mažesniuose miestuose dirbantys specialistai neretai turi mažiau patirties, todėl dažniau po procedūros kyla nepasitenkinimas ar net komplikacijos.

Kiek laiko matomas efektas?

Lūpų tūrį didinti galima skirtingais būdais. Pats paprasčiausias yra pasirinkti hialurono rūgšties injekcijas. Procedūra trunka vos 30 – 60 minučių, o efektu galima džiaugtis 1 – 2 metus. Jeigu norite ilgesnio efekto, galite rinktis lūpų didinimo operaciją. Visgi operacijos rezultatai mažiau prognozuojami, gali kilti komplikacijų.

Ankstesnis straipsnisAusų operacijos svarba ir kitos Grožio Akademijos procedūros
Kitas straipsnisKaip išsirinkti pėdkelnes internetu?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia