Home Verslas Rėmėjų medžiaga APDAILOS DARBŲ ĮGYVENDINIMAS: ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO

APDAILOS DARBŲ ĮGYVENDINIMAS: ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO

425
0

Naujas butas ar bet kokios kitos paskirties įsigytos naujos patalpos yra didelis iššūkis, norint jas tinkamai sutvarkyti ir įrengti. Nors dauguma nesiginčija, kad interjero projektavimas yra įdomi patirtis. Tačiau prieš pradedant apdailos darbus ir interjero planavimą, tikslinga žinoti numatomų darbų eigą. Šiam procesui reikia gerai pasirengti, kad galutinis rezultatas džiugintų.

Iš tiesų, pasak meistrų, atliekamų statybos darbų apimtys priklauso nuo to, kokios būklės (ar kokio baigtumo) statinys buvo įsigytas. Jei yra karkasas, sumontuotos konstrukcijos, išlieti pamatai, uždengtas stogas, vadinasi, pastatas yra paruoštas tolesniems remonto ir apdailos darbams. Butai šiuo atveju yra paprastesnis pasirinkimas.

Remonto ir apdailos darbus meistrai vykdo specialia eiga. Jei nutiktų taip, jog nuspręstumėte paskutinio darbų etapo metu pakeisti tam tikrus dizaino elementus ar anksčiau priimtus sprendimus, pakeitimas gali pareikalauti daug laiko ir pinigų. Tad svarbu rimtai žiūrėti ir laikytis apdailos darbų plano.

1 žingsnis. Jei nuspręsite keisti patalpų išdėstymą, buto apdailos darbus reikia nuo to ir pradėti. Ar norite sujungti virtuvę su svetaine? O gal norite atskirti miegamąjį nuo svetainės? Tam reikės atlikti griovimo darbus – nugriauti pertvaras arba jas pastatyti.

2 žingsnis. Vykdomi įrangos montavimo darbai. Reikia turėti patalpų projektą su pažymėtomis vietomis, kur bus montuojama elektros įranga. Taip pat reikia numatyti vandens ir kanalizacijos sistemas, nes vamzdynai turi būti paslėpti sienų viduje arba po grindimis, kad tai negadintų bendro patalpų estetinio vaizdo. „ApdailosABC“ komandos supratimu, klientas neturi jaudintis nei dėl apdailos darbams skirto laiko, nei dėl darbų kokybės, nei dėl specifinių sprendimų, kuriuose būtina priimti atliekant apdailą – tuo tinkamai turi pasirūpinti meistrai.

3 žingsnis. Paruošiamieji darbai – tvarkomos lubos, lyginamos sienos, tvarkomos grindys ir pan. Prieš atliekant apdailos darbus, turi būti atlikti visi paruošiamieji darbai (pašalinti sienų nelygumai, nešvarumai ir įvairūs defektai). Pavyzdžiui, norint, kad dažai geriau priliptų prie sienų ir sumažėtų dažomų paviršių poringumas, būtina kruopščiai nugruntuoti sienas Ir tik kai grindys yra tinkamai paruoštos, tinkuotos sienos – sausos, galima imtis kitų darbų. Pavyzdžiui, montuoti pakabinamas lubas, gipso kartono konstrukcijas ir t. t.

4 žingsnis. Konkretūs apdailos darbai. Pavyzdžiui, sienos dengiamos pageidaujama apdailos medžiaga – dažais, plytelėmis, tapetais ir kt. Įvykdžius šį darbų etapą patalpos pradeda įgauti galutinį vaizdą, tuomet galima montuoti vidaus duris ir grindjuostes, atlikti kitus smulkius interjero darbus.

5 žingsnis. Tai klientams pati maloniausia darbų dalis – dekoras, patalpų jaukumo kūrimas. Šiuo etapu patalpas galima apstatyti baldais ir kitomis interjero detalėmis, aksesuarais. Tai yra paskutinis žingsnis prieš pradedant naudoti patalpas pagal jų paskirtį. „ApdailosABC“ komandos teikiamas interjero dizaino projektavimas apima laiptų projektavimą, nestandartinių baldų, inžinerinės sistemos, elektros, apsaugos sistemos ir išmaniųjų įrenginių diegimą, santechnikos, šildymo ir vėdinimo projektavimą.

Nors tekste aprašyti apdailos darbai, atliekami naujose patalpose, tačiau ir nusprendus iš pagrindų renovuoti senesnes patalpas – darbų eiga labai panaši. Bet kuriuo atveju, kiekvienas projektas yra individualus, todėl darbus meistrai planuoja skirtingai.

Vis dėlto, beveik kiekvieną, ieškantį apdailos darbus atliekančių meistrų, kamuoja nemažai klausimų – kur rasti sąžiningų darbuotojų? Kiek laiko užtruks darbai? Kokia apdailos darbų kaina išliks sąmatos pabaigoje? Bendradarbiaudami su Apdailos ABC komanda negalvosite apie šias problemas, nes su jūsų projektu dirbs profesionalai, kurie šioje srityje dirba jau ne vienerius metus ir siūlo patrauklias apdailos darbų kainas. Patyrę meistrai atlieka bet kokius apdailos darbus laikydamiesi aukščiausios kokybės standartų ir atsižvelgdami į visus kliento norus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here