Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 5 svarbiausi patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamus frezos antgalius

5 svarbiausi patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamus frezos antgalius

162
0

Frezavimo staklės – leidžia pašalinti seną hibridinį, gelinį ar akrilinį manikiūrą ir atitinkamai sutvarkyti nago plokštelę bei odeles. Frezavimo staklės – profesionaliam hibridiniam manikiūrui skirtas įrenginys, kurio turi būti kiekviename specializuotame salone. Į ką atsižvelgti renkantis juos? Kaip juos atskirti ir ką naudoti? Šios abejonės bus išsklaidytos šiame straipsnyje.

Frezos antgaliai, kaip ir dildės, turi gradaciją, kuri turėtų būti suderinta su tuo, su kuo ketiname dirbti. Gradacija dažniausiai žymima spalvotomis juostelėmis ant pjaustytuvo kojelės. Geltonieji yra švelniausi, po jų seka raudona, mėlyna, žalia ir stipriausios – juodos. Dviejų spalvų žymėjimai rodo tarpines gradacijas. Nepaisant žymėjimų, atkreipkite dėmesį į pjaustytuvo grūdėtumą – ar grūdeliai smulkūs ir tankiai išsidėstę – subtilus pjaustytuvas, ar mažai, bet dideli grūdeliai – aštrus pjaustytuvas.

Taip pat svarbi medžiaga, iš kurios pagaminti frezos antgaliai. Pirmiausia skiriame deimantinius, keramikinius, karbido, akmens, gumos, pjaustytuvus, dangtelių laikiklius ir abrazyvinius dangtelius. Frezos antgaliai liečia mūsų nagus ir odą, todėl turi būti pagaminti iš patvarios, bet visų pirma saugios medžiagos. Renkantis juos taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į valymo, sterilizavimo ir dezinfekcijos patogumą.

Kokią frezos antgalio formą pasirinkti?

Pasirinkę tinkamą medžiagą, galite sutelkti dėmesį į formos pasirinkimą. Kūrėjai semiasi įkvėpimo iš įvairių figūrų kurdami efektyviausias nagų kirpimo priemones.

  • Kūgio tipo antgalis naudojamas formuojant nagus ir plėtojant plokštelę.

Tai yra universaliausias tipas. Taip pat galite naudoti dirbdami su odelėmis ir šalindami nuospaudas bei kitus nelygumus.

  • Volelis jums padės nuimant hibridinį ir gelinį laką. Jis taip pat

naudojamas nagams formuoti ir nago plokštelės skliautui sukurti.

  • Rutuliniai antgaliai jums padės atskiriant ir pašalinant epitelį nuo nago

plokštelės. Naudojant rutulį, epidermis bus visiškai lygus ir nepažeistas.

  • Tiksliausi yra adatiniai atngaliai ir smaigaliai. Rinkitės juos, kai reikia

nuvalyti nagų laką nuo odelių srities ir kai reikia atskirti odelę nuo nago. Jie taip pat praverčia dirbant su dekoracijomis ant nagų, jų dėka nesunkiai padarysite dekoracijas ir jas nuimsite.

  • Liepsnos formos antgalis, puikiai tiks kombinuotam manikiūrui atlikti. Jis

lengvai pašalins negyvą ir suragėjusį epidermį.

Nepamirškite, kad geriausios frezos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno: jos yra patvarios, nesusidėvi ir nedūžta, yra atsparios korozijai, o svarbiausia – higieniškos ir lengvai valomos.

Ankstesnis straipsnisGegužės 1 dieną Ukmergėje startuos maisto atliekų surinkimo kampanija
Kitas straipsnisFrakcinis lazeris: pažangi technologija leidžianti pasiekti lygią ir nepriekaištingą odą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia