Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 5 priežastys, kodėl turėtumėte vykti į Varšuvą autobusu

5 priežastys, kodėl turėtumėte vykti į Varšuvą autobusu

2241
0

Maršrutas Vilnius-Varšuva kaip ir kiti maršrutai į kaimyninių šalių didžiuosius miestus ar pajūrius, itin populiarėja. Keliautojai augantį populiarumą aiškina tuo, kad pakeliavę po tolimuosius kraštus, ieškome kitokios „egzotikos“ ir suvokiame kaip menkai pažįstame savo pačių šalį ir aplinkines kaimynines šalis. Bet niekada nevėlu susipažinti! Ir pasidalinti įžvalgomis, kodėl į Varšuvą verčiau keliauti autobusu – tai be reikalo diskriminuojama transporto priemonė, kuri ne tik nuveža iš taško A į tašką B, tačiau ir suteikia naujų potyrių ar pasižymi nepaneigiamais privalumais.

Kelios valandos autobusu – ne, tai nėra daug, kai patikrini piniginę

Apie 460 km atstumas skiria Lenkijos ir Lietuvos sostines. Tai maždaug 8-9 valandų kelionė autobusu. Žmonės dažnai lygina keliones autobusu su skrydžiais, kurie į Varšuvą trunka valandą laiko. Tačiau pamirštama, jog tiek Vilniaus oro uostas, tiek Varšuvos nėra miesto centre, tad reikia skirti laiko iki jų nuvykti, taip pat reikia atvykti anksčiau registracijai. Tad valandos skrydis išsitęsia iki beveik trijų valandų. O kelios papildomos valandos autobuse neatrodo taip baisiai, kai pamatai skirtumą tarp skrydžių ir autobusų kainų – jie įprastai skiriasi bent keliais kartais. Tuo labiau, kai šiuolaikiniai tarptautiniai autobusai turi tai, kuo negali pasigirti lėktuvai – internetą! Tad kelios papildomos valandos ten kur yra internetas tikrai atrodo ne taip jau baisiai.

Nereikia išsiverti kelnių diržo prieš svetimus žmonės

Jei jau pradėjome lyginti lėktuvus su autobusais… Žinote, kas daugeliui yra itin nemalonu oro uoste? Atspėjote – saugos patikrinimas. Tas trumpas momentas, kuomet matant svetimiems žmonėms, turi nusimauti batus, išsiverti kelnių diržą ir dar būti apčiupinėtas pareigūno. Žinoma, saugumas yra svarbu, tačiau kartais norisi tiesiog pakeliauti tradiciškai ir nestovint begalinėse eilėse prie patikros. Keliaujant autobusu Vilnius-Varšuva, tiek kitais tarptautiniais maršrutais ES ribose, tereikia atvykti 15 min prieš autobuso išvykimą ir užsiimti savo vietą.

Daugiau įspūdingų vaizdų pakeliui į Varšuvą

Vienas iš kelionės autobusu privalumų – galimybė stebėti besikeičiantį kraštovaizdį. Tiek Vilnius, tiek apskritai Lietuva didžiuojasi vešlia žaluma, įspūdingais miškais ir iki horizonto besidriekiančiomis pievomis ar laukais. O kaip keičiasi kraštovaizdis kirtus Lietuvos-Lenkijos sieną, kuo pasižymi Lenkijos kraštovaizdis ir kaip atrodo Varšuva iš toli? Į šiuo klausimus galima atsakyti tik žvelgiant pro autobuso langą.

Daugiau laisvės ir idėjų kaip praleisti laiką

Kaip jau minėjome, šiuolaikiniuose tarptautiniuose autobusuose yra bevielis internetas, o telefono nereikia perjungti į skrydžio rėžimą. Taigi kelionės laiką galima išnaudoti praktiškai – paskaityti žinias, įdomią elektroninę knygą, peržiūrėti tūkstantį video klipų ar pasibaigti pradėtus darbus. O jei bijote, kad telefono baterija išsikraus – žinokite, jog autobuse yra elektra, tad tereikia su savimi turėti telefono pakrovėją.

Jokio išankstinio planavimo

Žinote, kas dar šaunu keliaujant autobusu? Gali planuoti iš anksto, o gali ir nusipirkti bilietą kelias valandas prieš išvykimą. Kitaip nei su lėktuvais, tokiais maršrutais kaip Vilnius-Varšuva, autobusai vyksta kelis kartus per dieną ir žmonės linkę pirkti bilietus paskutinėmis dienomis prieš išvykimą. Kitaip, nei su skrydžių paieška, kainos yra stabilios, nereikia planuoti iš anksto norint gauti gerą kainos pasiūlymą.

Rinktis autobusą ar kitas transporto priemones? Kiekvienas turi savo prioritetus ir gali nuspręsti tinkamai. tačiau kelionė autobusu tikrai nėra paskutinėje vietoje, autobusus teigiamai vertina daugelis keliautojų, todėl į tokią netolimą kelionę, pavyzdžiui maršrutu Vilnius – Varšuva, galite išsiruošti ir jūs!

Ankstesnis straipsnisUkmergės „Dvarų žiedo“ keliu
Kitas straipsnis„Rotary“ klubas kvietė pavasarį

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia