Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 5 esminiai novatoriškų cloud serverių privalumai verslui

5 esminiai novatoriškų cloud serverių privalumai verslui

497
0
kolokacija

Lanksti ir saugi debesijos serverių ekosistema suteikia idealias galimybes vystyti unikalius skaitmeninius projektus – nuo e. komercijos interneto svetainių iki finansų ar medicinos programėlių, žaidimų platformų. Patyrę serverių nuomos rinkos atstovai dalinasi 5 esminėmis novatoriškų cloud serverių teikiamomis naudomis internetiniam verslui. Taigi, kodėl verta investuoti į kokybišką debesijos serverį?

1. Greita serverio integracija arba pašalinimas

Vadinamuosius cloud serverius itin paprasta pilnai integruoti į įmonės veiklą ir jau sukurtą sistemą vos per kelias dienas. Sakoma, kad būtent tokį serverį santykinai lengviausia tiek sukurti, tiek pašalinti. Pavyzdžiui, jei norėtumėte įsigyti visą techninę įrangą ir susikurti tobulai veikiančią fizinių serverių sistemą įmonėje, tai galėtų užtrukti mėnesius. Apskritai, tik virtualioje aplinkoje apdorojamus ir saugomus duomenis lengva valdyti, perkelti, jais dalintis.

2. Išlaidų mažinimas ir efektyvesnis darbas

Debesijos serveriuose visa informacija apdorojama ir saugoma tik virtualioje erdvėje. Šį variantą neretai renkasi tie verslai, kuriems nereikalingas specifinis fizinio serverio konfigūravimas. Būtent dėl šios priežasties tai yra itin ekonomiškas pasirinkimas. Galima išskirti 2 esmines priežastis, kodėl debesijos produktai „taupo“ tiek verslo atstovų laiką, tiek finansus:

  • reikalinga mažesnė IT komanda (nereikia specifinių programavimo žinių, kuriu reikėtų valdant fizinį serverį);
  • įmonėms nereikia rūpintis fizinės įrangos nuoma, priežiūra, vieta.

Jei specifinė fizinio serverio aplinka nėra svarbi, cloud serveris leidžia susikoncentruoti į esminius darbus ir pamiršti apie techninės įrangos priežiūrą. Kuriant didelius skaitmeninius projektus, naudojamas ir mišrus serverių nuomos variantas – derinama dedikuotų ir debesijos serverių veikla.

Tiems, kurie nori sumažinti fizinių serverių įrangai reikalingos vietos išlaidas, ekspertai siūlo pasidomėti profesionalia kolokacija. Ši unikali paslauga reiškia, kad jūs galite talpinti savo įrangą saugiame duomenų centre. Idealu, jei šis sertifikuotas pasauliniu mastu pripažintu sertifikatu. Pavyzdžiui, „Uptime Institute“ suteikiamu „TIER III“ sertifikatu, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą, virtualų duomenų ir fizinį techninės įrangos saugumą.

3. Pasiekiamumas ir lengvas valdymas

Įdiegę papildomus lengvesnio serverio valdymo sprendimus, nesudėtingai kursite individualiai jūsų projektui tinkamiausią virtualią aplinką. Pasirinkę debesijos serverį, paprastai pasinaudosite visais debesų kompiuterijos teikiamais privalumais:

  • efektyviu prieigos valdymu (kas gali matyti ir valdyti duomenis);
  • VPN įdiegimu;
  • VoIP ir kitų sklandesnės komunikacijos priemonių įvedimu;
  • duomenų sinchronizavimu;

Kitaip tariant, galite susikurti virtualų savo įmonės darbalaukį, kuriame kiekvienas naudotojas matys tą pačią, naujausią informaciją. Žinoma, tokiu atveju jūs valdytumėte ne tik pačius failus, bet ir prieigą prie jautrios, konfidencialios informacijos. Kiekvienas darbuotojas turi galimybę sparčiai ir saugiai komunikuoti, dalintis informacija ir matyti reikiamus failus pasirinktame įrenginyje. Beje, visa tai padaryti įmanoma dirbant kone bet kuriame pasaulio krašte.

4. Lankstumas, arba ištekliai pagal konkrečius dienos poreikius

Cloud serverius dažnai renkasi tikslaus išteklių kiekio įvardinti negalintys verslo atstovai. Įsivaizduokite, kad kuriate internetinę parduotuvę. Pradžioje sunku įvertinti lankytojų srautą, jų lokaciją, produktų kiekį po tam tikro laiko, tad sunku numatyti ir reikiamus išteklius. Pasirinkę debesijos serverį, galite lanksčiai koreguoti išteklių kiekį pagal konkretų poreikį.

Laukia didelis lankytojų šuolis ar prekės ženklas tapo žinomesnis? Be vargo patobulinsite pradžioje lūkesčius pateisinusį planą. Žinoma, lankstumas priklauso ne tik nuo unikalios debesijos ekosistemos privalumų, bet ir paslaugos teikėjo. Labai svarbu pasirinkti tokius, kurie palaikytų natūralų verslo augimo procesą ir niekaip jo neribotų.

5. Visapusiškas duomenų saugumas ir galingumas

Galiausiai, novatoriškas cloud serveris gali užtikrinti maksimalų duomenų saugumą ir pasaulinio lygio pasiekiamumo procentą. Žinoma, būtina sąlyga – patikimas serverių nuomos paslaugos teikėjas ir sertifikuotas duomenų centras. Puikus pavyzdys – pasaulyje pripažintas „TIER III“ sertifikatas, suteikiamas „Uptime Institute“ profesionalų. Jis užtikrina maksimalų virtualų duomenų bei techninės įrangos saugumą (naudojami kelių skirtingų fizinių serverių ištekliai). Patogu, jei serverių nuomos ekspertai patys valdo savo sertifikuotą duomenų centrą.

Norintiems lanksčios virtualios aplinkos debesijos serveris leidžia susikurti saugią ir efektyvią sistemą. Panašu, kad svarbiausias uždavinys – patikimo paslaugos teikėjo ir profesionalaus duomenų centro paieška. Tik taip galėsite pasinaudoti inovatyviomis serverių nuomos rinkos galimybėmis. Nesvarbu, kas tai bebūtų – kolokacijos, debesijos, dedikuotųjų serverių nuomos ar mišraus duomenų valdymo paslaugos.

Ankstesnis straipsnis3 mitai apie krūtinės mažinimą
Kitas straipsnisKaip atsakingai pasiruošti konferencijai?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia