Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 5 argumentai, kurie įtikins rūbus pirkti internetu

5 argumentai, kurie įtikins rūbus pirkti internetu

382
0

Apsipirkimas elektroninėse parduotuvėse pamažu tampa kasdienybės dalimi. Vis tik dar yra likę vartotojų, kurie dvejoja, ar verta prekybos centrą iškeisti į internetą, kai prireikia naujų džinsų, striukės ar kitų rūbų. Perskaitykite penkis argumentus ir sužinokite, kodėl verta atrasti internetinio apsipirkimo komfortą.

  1. Internetu apsipirksite greitai ir patogiai

Užsukti į elektroninę parduotuvę galite bet kuriuo jums patogiu metu, nesvarbu kur esate. Laisvą pusvalandį turite tik vėlai vakare? O gal apsipirkimui galite skirti tik tą valandėlę, kol vaikas savo lovelėje miega pokaičio? Peržvelgti internetinės parduotuvės asortimentą galite kai tik turite laisvą minutę. Patikusias prekes drąsiai dėkite į pirkinių krepšelį – jis gi nieko nesveria. Kai atsiras galimybė skirti daugiau dėmesio apsipirkimui, bus paprasta peržvelgti savo krepšelį ir įvertinti, kuriuos rūbus norite įsigyti šį kartą. Taip išvengsite spontaniško pirkimo bei emocijomis pagrįstų sprendimų. Belieka paspausti apmokėjimo mygtuką ir laukti siuntinio.

  1. Itin platus elektroninių parduotuvių asortimentas

Internetinių parduotuvių „lentynos“ būna kur kas ilgesnės ir talpesnės nei populiariausių prekės ženklų parduotuvėse. Dažnai vienoje elektroninėje parduotuvėje galite rasti kone viso prekybos centro asortimentą. Ne mažiau svarbu, kad pasinaudojus filtrais yra paprasta surasti norimos spalvos palaidinę, tinkamo fasono kelnes ar pamėgto prekės ženklo džinsus. O gal kaip tik norite patogiai įsitaisius ant sofos peržvelgti, rodos, nesibaigiančias internetinės parduotuvės „lentynas“ ir susipažinti su sezono naujienomis?

  1. Konkurencingos kainos

Kiekvienas pirkėjas siekia įsigyti puikios kokybės prekę neišlaidaujant. Internete labai paprasta vos per keletą sekundžių sužinoti, kiek tokio pat modelio Nike sportbačiai kainuoja pas kitus pardavėjus. Galimybė racionaliai įvertinti kainą ir akimirksniu rasti geriausią pasiūlymą, elektronines parduotuves verčia išlaikyti konkurencingas kainas. Klientams palankias sąlygas lemia ir mažesnės pardavėjo sąnaudos – nereikia nuomoti brangių patalpų, samdyti pardavėjų bei salės darbuotojų.

  1. Greitas pristatymas

Daugelis internetinių parduotuvių prekes pristato per 1-2 darbo dienas, pasitelkę kurjerių tarnybą. Perkant už didesnę sumą, kaip taisyklė, pristatymas būna nemokamas. Tai reiškia, kad kol lauksite savaitgalio, kad nuvažiuotumėte į prekybos centrą, galite pirmadienį vakare prieš miegą išsirinkti suknelę, o trečiadienį jau sulaukti savo siuntinio. Jei nerimaujate, kad ryte ar vakare galite prasilenkti su kurjeriu – nurodykite savo darbovietės adresą.

  1. Nemokamo grąžinimo paslauga

Net ir užtrukus matavimosi kabinoje, pasitaiko, kad namie pasikeičia nuomonė dėl palaidinės atspalvio ar sijono ilgio. Dar dažniau tenka grąžinti ne sau, o vyrui ar vaikams pirktus drabužius ar avalynę. Jei nuvils internetu pirkti rūbai, juos grąžinti bus taip pat paprasta, kaip ir įsigyti. Daugelis didesnių elektroninių parduotuvių siūlo klientui patogias ne tik pristatymo, bet ir grąžinimo paslaugas. Jums tereiks grįžtant iš darbo ar vakare vedžiojant šunį stabteli prie paštomato ir išsiųsti lūkesčių nepateisinusias prekes.

Apsilankykite šiame tinklalapyje ir atraskite dar daugiau, argumentų atnaujinti savo rūbų spintą apsiperkant internetu.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą