Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga 10 geriausių gimtadienio dovanų vyrams

10 geriausių gimtadienio dovanų vyrams

3663
0

Taip, vyrai dažniausiai nėra ypač išrankūs dovanoms – juos džiugina ir šilta draugų, o ypač – mylimųjų draugija. Ir visgi, dažniausiai kiekvienas norime artimą žmogų nustebinti ne tik savo draugyste bei šiluma, bet ir vienu ar kitu materialiu dalyku. Džiugu, jog šiuo aspektu, renkant dovaną vyrui, problemų tikrai nėra, kadangi yra ne vienas dėmesio vertas pasirinkimas, išsiskiriantis ne tik originalumu, bet ir visapusiška kokybe.

Įėjimas į striptizo klubą

Vyras, kuriam ieškote dovanos, yra atviras įvairiems naujiems įspūdžiams, nestokoja humoro jausmo bei nėra per ne lyg konservatyvaus mąstymo? Tokiu atveju įėjimas į striptizo klubą jam taps tikrai puikia dovana, ne tik sukelsiančia šypseną, bet ir užtikrinsiančią įsimintiną vakarą, su draugais laiką leidžiant būtent tokio tipo įstaigoje ir mėgaujantis dailių šokėjų pasirodymais. Jei esate mergina, turbūt savo vyrui dovanoti įėjimą į striptizo klubą nesiryšite, tačiau jei esate vyras ir ieškote gimtadienio dovanos draugui, tuomet šis pasiūlymas yra turbūt geriausias pasirinkimas.

Pasivažinėjimas kartingais Anykščių kartodrome

Pasivažinėjimas kartingais – tai ne tik širdį greičiau plakti priverčianti įsimintina pramoga, bet ir galimybė puikiai praleisti laiką artimų draugų apsuptyje. Padovanokite kvietimą vyrui pasivažinėti kartingais kokybiškai įrengtame Anykščių kartodrome kartu su keletu draugų – jis tai tikrai vertins.

Tuo labiau jog Anykščių kartodromas yra puikiai sutvarkytas bei išsiskiria tiek įdomia, tiek ir saugia trasa. Maksimaliai pozityvią energiją užtikrins ir profesionalus darbuotojų kolektyvas.

Romantiškas skrydis oro balionu

Jūsų vyras niekuomet neatsisako jam suteiktų galimybių patirti džiugius naujus įspūdžius? Tokiu atveju romantiškas skrydis oro balionu yra būtent tai, ko Jums ir reikia.
Toks skrydis užtikrins maksimaliai pozityvių emocijų laviną, mėgaujantis unikaliais vaizdiniais iš viršaus. Dar labiau tokio skrydžio efektą padidins faktas, jog juo mėgausitės dviese – kartu su savo vyru, netrukdomi jokių pašalinių, kas šį skrydį pavers įsimintinu ne tik dėl matomų vaizdinių, bet ir dėl išskirtinai romantiškos atmosferos, leidžiančios mėgautis tarpusavio šiluma su mylimu žmogumi.

Someljė 5 dalių vyno rinkinys

Jūsų vyras neatsisako pasimėgavimo alkoholiu, ypač kalbant apie kokybiškai subrandintą vyną? Tokiu atveju Someljė 5 dalių vyno rinkinys taps dovana, puikiai atitiksiančia jo lūkesčius.

Šį vyno rinkinį sudaro vyno dozatorius su kamščiu buteliui, lašus sulaikantis žiedas, atidarytuvas, dirželis buteliui prilaikyti bei įrankis nuplėšti kamščio apsaugą. Tai – visos priemonės, reikalingos norint maksimaliai komfortabiliai mėgautis vynu.

Pasivažinėjimas su ralio čempionu

Jūsų vyras yra tikras automobilių sporto entuziastas? O galbūt jis tiesiog negali ištverti nei dienos neatsisėdęs prie automobilio vairo, jausdamas nenusakomas pozityvias emocijas vairuodamas šią transporto priemonę? Tokiu atveju dovana, kviesianti jį pasivažinėti kartu su ralio čempionu, jam be didesnių dvejonių taps vienu įspūdingiausių viso gyvenimo nuotykių.

Šios pramogos metu Jūsų vyras turės galimybę išbandyti save šturmano rolėje, stebėdamas tai, kaip automobilį valdo tikri šios srities profesionalai. Bus važiuojama Mitsubishi Lancer 8 arba EVO 8 automobiliais, užtikrinsiančiais solidžią adrenalino dozę bei teigiamų emocijų laviną.

Galvosūkių ir pabėgimo kambarys

Jūsų vyras – protingas bei išties geru loginiu mąstymu pasižymintis žmogus, niekuomet nevengiantis įvairių protinių iššūkių? Tokiu atveju laikas, praleistas galvosūkių ir pabėgimo kambaryje, jį tikrai pradžiugins – tai puiki vieta, kurioje galima išbandyti savo protinius gebėjimus.

Džiugins ir tai, jog galvosūkių bei pabėgimo kambarys yra grupinė pramoga, kuria Jūsų vyras galės mėgautis tiek su Jumis, tiek ir su artimiausiais savo draugais. Tad šis užsiėmimas džiugins ne tik savo išradingumu bei sudėtingumu, bet ir tuo, jog bus galima visu šiuo nuotykiu dalintis kartu su mylimais žmonėmis!

Striptizas, steikas ir alus

Striptizas, steikas ir alus – šventoji trejybė daugeliui šiuolaikinių vyrų, suteikianti galimybę visapusiškai atsipalaiduoti tiek išore, tiek ir vidumi. Taip, ko gero savo pačių vyrams mėgautis striptizu neleistumėte, bet jei kalbame apie kažkokį kitą vyrą, su kuriuo esate tik draugai – tai jam gali būti viena iš geriausių įmanomų dovanų.

Ši dovana užtikrins vyrui, bei potencialiai – ir jo draugams, skanią vakarienę, po kurios lauks dailių striptizo šokėjų kompanija. Visu tuo vyras galės mėgautis vieninteliame šią unikalią paslaugą teikiančiame klube „Old Town“, esančiame Vilniuje.

„Malonumų banga“ 4 dienų poilsis dviem

Norite kartu su savo vyru praleisti jaukų bei romantišką laiką tik dviese, atsiribodami nuo bet kokių galimų šalutinių dalykų? Tokių atveju „Malonumų banga“ 4 dienų poilsis dviem taps tiesiog idealiu pasirinkimu, leisiančiu kartu praleisti keletą įsimintinų vakarų.
Į šį paketą yra įtraukta tiek 3 nakvynės viešbutyje bei 3 švediško stalo pusryčiai ir vakarienės, tiek ir galimybė naudotis SPA centro paslaugomis bei įvairiais kitais patogumais, kaip automobilių stovėjimo aikštele ar belaidžiu interneto ryšiu.

Nakvynė teminiame kambaryje dviem

Nakvynė teminiame kambaryje dviem – dar vienas puikus pasirinkimas, norint kartu su vyru praleisti jaukų bei romantišką laisvalaikį, įsiminsiantį ilgam.

Padovanoję savo vyrui šią pramogą galėsite kartu išsirinkti nakvynę žvejo, bitininko, tvartelio ar piemenėlio kambaryje. Jauki teminė atmosfera suteiks galimybę visapusiškai pailsėti, kadangi unikalios aplinkos dėka turėsite galimybę visiškai pamiršti įprastą kasdieninę rutiną bei ten laukiančias dovanas.

Prezervatyvų rinkinys „18 meilės akimirkų“

Norite mestelti savo vyrui užuominą apie tendencingai didėjantį aistros troškimą? O galbūt tiesiog mąstote apie tai, kaip galėtumėte nudžiuginti artimą vyrą, turintį gerą humoro jausmą, ieškodami tiek subtilios, tiek ir praktiškos dovanos? Tokiu atveju prezervatyvų rinkinys „18 meilės akimirkų“ tikrai puikiai atitiks Jūsų dovanai keliamus lūkesčius.

Šiame prezervatyvų rinkinyje rasite ne vienos rūšies prezervatyvų, kas leis džiaugtis įvairove juos išnaudojant pagal praktinę paskirtį. Neabejotinai džiugins ir tai, jog šiame rinkinyje yra atrinkti tik maksimaliai aukštos kokybės prezervatyvai, kurie užtikrins efektyvią apsaugą nuo nėštumo sueities metu.

Daugiau gimtadienio dovanų

PR

Ankstesnis straipsnis3×3 krepšinio varžybose Taujėnų ir Želvos gimnazijų komandos pateko į finalą
Kitas straipsnisTaujėniškiai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia