Vyko LKSKA „Nemunas“ dziudo U-18 pirmenybės

1371
    0
    IMG 6412

IMG 6412

2015 m. balandžio 9 d. Ukmergėje vyko LKSKA „Nemunas“ dziudo U-18 pirmenybės. Šiose pirmenybėse dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Ukmergei atstovavo 11 Ukmergės sporto centro dziudo skyriaus auklėtinių.

Iš merginų geriausiai sekėsi Gretai Folmer, kuri svorio kategorijoje iki 70 kg. tapo čempione. II vietą svorio kategorijoje iki 44 kg. iškovojo Austėja Šidlauskaitė. III vietą svorio kategorijoje iki 57 kg. Emilija Arsabaitė.

Svorio kategorijoje iki 66 kg. tarp vaikinų dalyvavo net 4 ukmergiškiai. Čempionu tapo Titas Krikštaponis, trečiąsias vietas iškovojo Ernestas Sakas, Arūnas Lukoševičius.

Svorio kategorijoje iki 55 kg. kovojo 3 ukmergiškiai. II vietą iškovojo Tautvydas Vilčinskas, III vietą Mantas Klimantavičius.

Linas Pernaravičius pralaimėjęs kovą dėl III vietos savo komandos draugui Mantui Klimantavičiui liko penktas.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.