Šventiniai renginiai Veprių kaimo bendruomenėje

  1422
  0

  IMG 3863

  Veprių kaimo bendruomenė besibaigiančius Drakono metus palydi  įvairiais šventiniais renginiais. Vyko adventinė popietė, kurios metu buvo prisiminti adventiniai papročiai, tradicijos, pristatyti bendruomenės moterų pagaminti adventiniai valgiai, vyko jų degustaticija.

  Bendruomenės  verpimo amato meistras Algis Surdokas verpimo rateliu mokė susirinkusius verpti vilną, Algimina Uselienė ne tik demonstravo savo juostas, bet mokė jas rišti popietės dalyvius. Moterų klubas „Raskila“ pakvietė į skaistaturgį, kur  klubo narės Rasa  Šimonienė, Irena Žižienė, Irena Aukštuolienė organizavo edukacines pamokėles, kurių metu  mokė velti vilną, gaminti atvirukus, daryti dekupažą  ant žvakės, įvairius papuošalus. Atėjusieji į skaistaturgį galėjo pasidaryti arba nusipirkti rankų darbo dovanėlių savo artimiesiems.

  IMG 3586

  Bendruomenės seklyčioje buvo kepamas kalėdinis meduolis ir organizuota akcija „Aplankykime vienišus ir ligonius“. Bendruomenės „nykštukai“ aplankė ir pradžiugino 22 bendruomenėje gyvenančius vienišus arba ligotus senyvo amžiaus žmones.

  IMG 3878

  Visus renginius užbaigs Juodosios gyvatės metų sutikimas prie laužo miestelio centre, kurį tradiciškai organizuoja Veprių seniūnija, šventę padeda organizuoti ir bendruomenė.  Noriu pasveikinti  su Naujaisiais – 2013 metais, palinkėti visiems  geros sveikatos, gerų metų ir visų troškimų išsipildymo.

  Veprių kaimo bendruomenės Moterų klubo vadovė Alma Aleknavičienė

  IMG 3587

  IMG 3590

  IMG 3867

  Ankstesnis straipsnisPadegtos buto durys
  Kitas straipsnisUkmergės metų sportininkė – Judita Petro

  LEAVE A REPLY

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia