1163
    0
    sil6

sil6

Š. m. birželio 4 d. dieną Ukmergės „Šilo” pagrindinėje mokykloje vyko vasaros sporto šventė, kurioje dalyvavo 6-8 klasių mokiniai. Šventė organizuojama ne tik pasivaržyti ir nustatyti sportiškiausias klases, bet ir suteikti vaikams gerų emocijų, džiaugsmo, mokyti garbingos kovos.

6-tų klasių mokiniai jėgas išbandė kvadrato varžybose. Komandos buvo mišrios, 5 berniukai ir 5 mergaitės. Mergaitėms šios varžybos buvo gera treniruotė prieš finalines kovas, kurios vyks šį savaitgali Kauno sporto halėje. Nugalėtojais tapo 6 a klasė.
    Septintokai rungtyniavo estafečių varžybose. 1-ąją užėmė 7 a klasė, 2-oji vieta atiteko 7 c  klasės komandai, 3-ioji vieta 7 b klasės komandai.
    Aštuntų klasių vaikinai susirungė futbolo aikštelėje. Po įnirtingos kovos nugalėtojais tapo 8 b klasės mokiniai. Netrūko gerų emocijų ir tinklinio aikštelėje, kurioje rungtyniavo merginos. Dalyvėms ne tik reikėjo kovoti  su  varžovėmis, bet ir su pakilusiu stipriu vėju. Po labai įtemptų varžybų nugalėtojomis tapo 8 c klasės merginos, 2-oje vietoje liko 8 a klasės komanda, 3-ioji  vieta atiteko 8 b klasės komandai.