„Jaunystė – Šventupė” – salės futbolo pirmenybių nugalėtoja

0

sales_fubolas_020 Baigėsi šiųmetės tradicinės rajono salės futbolo pirmenybės.

Žiūrėkite video reportažą.
    Vilkmerge.lt

Nugalėtojais tapo „Jaunystė – Šventupė”, antroje vietoje liko „Euro- 5”, treti -„FKK Spartakas”, ketvirti – „EAST-17” komanda. Šis salės futbolo turnyras turi gilias tradicijas, vyksta kasmet nuo tada, kai pastatė miesto stadioną (maždaug nuo 1971 m.).

Vitalijus Kovaliūnas, Edmundas Pukys, Kostas Fejeckauskas ir Laurynas Liausas tapo geriausiais pirmenybių žaidėjais. Vyriausio finalinio ketverto žaidėjo prizas atiteko 50 m. Romui Kliukiui, jauniausio 17 m. – Martynui Adomoniui, perspektyviausiu pripažintas Tautvydas Alijošius. Šiais metais pirmenybėse dalyvavo 10 komandų.

Pirmame etape komandos po kartą susitiko tarpusavyje ir daugiausiai taškų surinkusios keturios komandos papuolė į finalą. Salės futbolo taisyklės niekuo nesiskiria nuo tradicinio lauko futbolo, išskyrus tik, kad komandose žaidžia po penkis žaidėjus ir kėlinys trunka 25 min. Varžybas organizavo Ukmergės sporto centras.