Futbolo turnyras, skirtas Kovo 11-osios dienai paminėti

1843
    0
    III vieta ukmerge

Kovo 12 d. Ukmergėje vyko berniukų (gim. 2008 m. ir jaun.) mažojo futbolo turnyras, skirtas Kovo 11 – osios dienai paminėti. Šiame turnyre dalyvavo 6 komandos: Ukmergės SC, Širvintų SM, Kupiškio KKSC, FK Garliava, FK Garliava – 2, Vievio FK „Žiedas“. Turnyre komandos žaidė rato sistema.

Ukmergės sporto centro mažieji futbolininkai nugalėję abi FK Garliavos komandas rezultatais 7-1 ir minimaliu pranašumu 1-0, trečiose varžybose susitiko su Kupiškio KKSC komanda, kuriose mūsų mažieji futbolininkai vesdami rezultatu 3-0 apmaudžiai turėjo pripažinti svečių pergale 5-3, sužaidę lygiomis  0-0 su Vievio FK „Žiedas“ komanda ir pralaimėję Širvintų sporto mokyklos auklėtiniams 4-0, Ukmergiškiai iškovojo bronzos medalius, Širvintų SM užėmė antrąją vietą, o Kupiškio KKSC laimėję visas varžybas tapo turnyro nugalėtojais.
    Geriausiu komandos žaidėju Ukmergės SC komandoje pripažintas Artur Duganov.