Baltijos moterų futbolo lygos varžybose Ukmergės „Textilite” iškovojo sidabro medalius

1189
    0

untitled

Savaitgalį Šiauliuose įvyko Baltijos moterų futbolo lygos finalinės varžybos.

Finalinėse varžybose dalyvavo dvi Latvijos komandos (Liepojos „Metalurgs” ir Rygos „Skonto-Ceriba-46 vsk.”) ir dvi Lietuvos komandos (Šiaulių „Gintra-universitetas” ir Ukmergės „TexTilitė”. Pusfinalyje abi Lietuvos komandos įveikė savo varžoves iš Latvijos. „TexTilitė” nugalėjo 3:0 „Metalurgs”, o „Gintra-Universitetas” sutriuškino „Skonto-Ceriba-46 vsk.” 7:1.

Pusfinalyje „Metalurgs” 2:1 nugalėjo Latvijos sostinės komandą, o finale „Gintra-Universitetas” įveikė „TexTilitę” 3:0.

Lietuvos komandose geriausiomis  komandų žaidėjos pripažintos Viktorija Budrytė („Gintra-Universitetas”) ir Rimantė Kunickaitė („TexTilitė”).

„TexTilitė” – „Metalurgs” 3:0

Įvarčiai: 9 min. Rimantė Kunickaitė 1:0, 60, 87 min. Sonata Vanagaitė 3:0.

Komandą treniruoja Vilija Vadopalienė ir Vytautas Tutlys.

Merginų komandos pagrindiniai rėmėjai : “Baltukmės statyba”, UAB “Likmerė”, UAB “Ukmergės melioracija”, UAB “Ukmergės keliai” ir verslininkas Gintaras Tamelis.