1864
    0
    Tarp prizininkų Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionate – ir ukmergiškiai.
    Vilkmerge.lt

Šiauliuose pasibaigusiame Europos sambo jaunių ir jaunimo čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo 17 medalių. 14 apdovanojimų atiteko Lietuvos merginoms, ukmergiškis Teodoras Aukštuolis iškovojo 3 vietą, o vienintelį aukso medalį jaunimo sunkiasvorių kategorijoje pelnė ukmergiškis Žilvinas Linartas.
    Lietuvos rinktinėms atstovavo 4 Ukmergės sporto centro auklėtiniai: Sigita Sakalytė (iki 72 kg), Aurimas Šmigelskis (75 kg) ( treneris Artūras Sakas), ir Teodoras Aukštuolis (daugiau kaip 87 kg) bei Žilvinas Linartas (daugiau kaip 100 kg) (treneris-metodininkas Eugenijus Simonaitis). Teisę atstovauti šaliai sportininkai iškovojo tapę Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojais.