Pradinis Kultūra Renginiai Ukmergiškiai paminėjo Lietuvos policijos šimtmetį

Ukmergiškiai paminėjo Lietuvos policijos šimtmetį

2447
1

Lietuvos policijos šimtmetį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos kolektyvas paminėjo kartu su miesto bendruomene. Į šventinį renginį, vykusį spalio 2-ąją, Angelų sargų dieną, gausiai susirinko darbuotojai, policijos veteranai ir policijos rėmėjai. Pareigūnus sveikino Seimo narys Juozas Varžgalys, rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės, teismo, prokuratūros, įvairių institucijų atstovai.

Šventinis rytas prasidėjo tradiciškai – bendra kolektyvo nuotrauka prie Ukmergės miesto simbolio – piliakalnio. Vėliau darbuotojai aplankė Amžiną atilsį tarnybos metu iškeliavusių kolegų kapus, dalyvavo šventose mišiose.

Susirinkimo metu visus pasveikino rajono policijos vadovas Saulius Kazlauskas. Angelų Sargų dienos – Policijos šventės proga pareigūnams buvo įteikti apdovanojimai. Generalinio komisaro vardinė dovana už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą įteikta bendruomenės pareigūnei Ingridai Dutkienei. Vilniaus aps. VPK viršininko įsakymu vyriausiasis tyrėjas Gediminas Kalesnykas apdovanotas 2-jo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. 3-iojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai „Už nepriekaištingą tarnybą“ įteikti vyresniajai tyrėjai Daliai Našlėnaitei, vyresniajai patrulei Silvijai Zelevai, Reagavimo skyriaus tyrėjui Linui Jakštui, Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Vaidotui Prėniui. Vilniaus aps. VPK viršininko padėkos pareikštos Reagavimo skyriaus vyresniajam tyrėjui Mindaugui Varnui, Veiklos skyriaus tyrėjai Ingai Buteikienei, Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Tomui Čepelioniui. Vardinės dovanos įteiktos Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Sigitui Kalesnykui ir Komunikacijos poskyrio specialistei Astai Krogertienei. Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio padėka įteikta Daliai Našlėnaitei.

Policijos dienos proga Mero padėkomis paskatinti šie Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai Reagavimo skyriaus tyrėjas Vitalius Jatkauskas, Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Edvardas Balčiūnas, Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Tomas Vaidachavičius, Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Mindaugas Darulis, Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Romas Morkūnas bei Veiklos skyriaus tyrėja Olga Keblienė. Šventinę dieną nė vienas pareigūnas neliko be dovanos – kiekvienam policijos komisariato darbuotojui buvo įteikti suvenyriniai „atmintukai“ ir Lietuvos policijos šimtmečio albumas.

„Pilietiškas žmogus rūpinasi ne tik savo, bet visų mūsų saugumu“, – pristatydama tradicinį „Pilietiškiausio ukmergiškio“ apdovanojimą sakė Bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė. Pilietiškiausio ukmergiškio apdovanojimas šiemet atiteko Dariui Buteikiui. Kelyje Kaunas – Zarasai – Daugpilis vyras pastebėjo keistai manevruojantį automobilį, tad jis ne tik pranešė policijai, bet ir pats sustabdė. Vairuotojui buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis. D.Buteikiui buvo padėkota už tai, kad jis ėmėsi veiksmų ir galbūt padėjo išvengti nelaimės. Padėkos ir suvenyrinės dovanos įteiktos dar penkiems gyventojams. Taujėnų sen., Lėno k. gyventoja Vitalija Pakeltienė pastebėjusi įtartiną nepažįstamą vyrą apie tai informavo policiją. Paaiškėjo, kad vyras prisistatydavo kitu vardu ir pats buvo policijos ieškomas. Jonas ir Tomas Vareikiai darbo vietoje sulaikė girtą vairuotoją, neleisdami jam važiuoti, ir apie tai pranešė policijai. Adelė Žižienė su telefoniniais sukčiais kalbėjo ligi tol, kol atvyko ne tik vadinamosios „kojos“ atsiimti pinigų, bet ir policijos pareigūnai. Sukčius buvo sulaikytas. Ado Juodenio dėka buvo opertyviai išsiaiškintas asmuo, subadęs keliasdešimties automobilių padangas.

Šventės metu Vilniaus aps. VPK viršininko padėkos įteiktos policijos rėmėjams Albinui Butkui, Kęstučiui Mikalajūnui, Rolandui Širveliui, Jakovui Pastuškovui, Vytautui Macaičiui. Ukmergės policijos bendruomenė padėkojo visiems socialiniams partneriams, bičiulams.

Ukmergės policijos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia