Pradžia Švietimas Gerosios patirties mainai

Gerosios patirties mainai

1444
0

img_6445Bendruomenės pareigūno pareigybė įsteigta beveik prieš trejus metus. Tai kas buvo ganėtinai nauja, tapo įprasta, o pati veikla jau brandina vaisius.

Bendruomenės pareigūno veikla apima daug sričių, tad šį darbą dirbantiems pareigūnams yra naudinga aptarti jas. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Ingrida Dutkienė ir Daiva Novikienė lakričio 24 d. lankėsi Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate, kur sėmėsi žinių bei dalijosi darbo patirtimi.

Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas bei Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Šeputis ir vyresnioji specialistė Rasa Zinkevičienė svetingai priėmę viešnias papsakojo, kokia buvo bendruomenės pareigūnų veiklos pradžia Kauno apskrityje, kaip pavyko įgyti bendruomenių narių pasitikėjimą, kokių veiksmų ėmėsi konkrečioms problemoms spręsti. Anot R.Stuko pirmiausia buvo susisiekta su visomis bendruomenėmis, atlikta apklausa, įvardintos ryškiausios jų problemos. „Įtraukiame visas institucijas, kurios yra tame rajone, padarome bendrą planą ir sprendžiame iškilusius klausimus. Labai svarbu grįžtamasis ryšys, todėl visuomet, išsprendę problemą, darsyk apsilankome pas gyventojus, jie sužino rezultatą, kaip išspręstas jų iškeltas klausimas“, – pasakojo R.Stukas.

R.Zinkevičienė dalijosi patirtimi apie saugios kaiminystės grupių kūrimąsi bei bendradarbiavimą su bendruomenių aktyvu. Ukmergiškės papasakojo apie tai kaip suaktyvina policijos rėmėjus ir jaunuosius policijos rėmėjus.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą