Pradžia Sportas Krepšinis Vyko Dariaus Varno taurės labdaros turnyras

Vyko Dariaus Varno taurės labdaros turnyras

3484
0

Rugsėjo 29 dieną Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs Dariaus Varno taurės labdaros turnyras.


Draugiškame krepšinio turnyre visą šeštadienį rungėsi 4, jau beveik profesionalių krepšininkų, komandos iš Ukmergės, Molėtų bei Anykščių. 2005-2006 metais gimę sportininkai iš Ukmergės, Anykščių bei Molėtų sporto centrų ne tik visas jėgas atidavė aikštelėje, bet ir rado laiko draugiškai pabendrauti, pasistiprinti picomis bei aptarti ateinančių metų susitikimų datas.
Džiaugiamės, kad visos komandos parodė nepakartojamą jėgą ir norą laimėti, buvo nusiteikusios ryžtingai ir savo rezultatyvumu džiugino turnyro žiūrovus. Didžiuodamiesi norime pranešti, kad pirmąją vietą turnyre iškovojo Ukmergės sporto centro 2005 m. auklėtiniai, antrąją vietą 2006 m. g. ukmergiškiai, treti molėtiškiai.

Turnyro metu vyko snaiperio ir baudų metimo konkursai. Snaiperio komandiniame konkurse geriausiai pasirodė 2006 m. g. ukmergiškiai, baudas taikliausiai metė Anykščių KKSC sportininkai.

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, o geriausi žaidėjai buvo pagerbti raštais bei simbolinėmis dovanėlėmis.

Už kupiną gerų emocijų bei sportišką šeštadienį esame dėkingi šio turnyro iniciatoriui bei pagrindiniam turnyro rėmėjui Ukmergės tarybos nariui Dariui Varnui, rėmėjams Vitalijui Želniui, Henrikui Ivanauskui.

Tikimės, kad kitais metais norinčių išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje skaičius tik didės ir mūsų miestas taps patrauklia vieta būsimiems sportininkams ir pritrauks dar daugiau svečių, kurių tikslas -turiningai praleistas laikas.

Ukmergės sporto centro informacija

Ankstesnis straipsnisRajono futbolo pirmenybės (V turas)
Kitas straipsnis5 mitai apie Bendrąjį pagalbos centrą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia