Pradžia Sportas Krepšinis Atsinaujinusi Vilkmergės komanda pradeda pasirengimą naujam LMKL sezonui

Atsinaujinusi Vilkmergės komanda pradeda pasirengimą naujam LMKL sezonui

2544
1

Atsinaujinusi Ukmergės MKK Vilkmergės komanda pradeda pasirengimą naujam LMKL sezonui, ir laukia naujų iššūkių bei žada jums malonių akimirkų. Pirmieji metai aukščiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygoje išties nebuvo lengvi, bet dėka jūsų – komandos sirgalių, mes sustiprėjome ir kviečiame visus būti kartu visą sezoną. Būdami viena komanda galime pasiekti labai daug. Klubo prezidentė Rima Boškevičienė nuoširdžiai dėkoja treneriams, buvusioms žaidėjoms, komandos rėmėjams, visiems buvusiems kartu už pernai metų debiutinį sezoną.


Šiemet tikslai ir norai yra didesni, bet be sirgalių ir remėjų tai padaryti bus beprotiškai sunku, tad kviečiame visus prisidėti prie komandos gyvavimo ir taip siekti pergalių kartu. 2017/2018 m. LMKL sezoną pradėsime labai pasikeitę! Komandos vyriausiuoju treneriu ir toliau dirbs Gitautas Kievinas, jam talkins nauja asistente Rita Troškienė, ilgametė Ukmergės sporto centro trenerė. Komandoje taip pat lieka ir Europos čempionė Rima Pertonytė – Bražėnienė, tiesa šiais metais ji atliks ir klubo administratorės pareigas. Sveikata rūpinsis Žilvinas Boškevičius – kineziterapiautas. Komandai talkins Algirdas Karalius – Jis yra sėkmingiausiai Lietuvoje dirbantis motyvacinių seminarų moderatorius ir treneris – sėkmės mokytojas. Jo sėkmės pamokos grįstos giliomis žiniomis ir nuolatiniu mokymusi. Algirdas komandoje atliks sporto psichologo pareigas.

Kadangi 10 metų gyvuojantis klubas kiekvienais metais žengia vis didesnio profesionalumo link, mūsų komanda šiais metais turės savo šokėjų palaikymo komandą, kuri papuoš krepšinio šventę pertraukėlių metu. Iš Vilniaus atvykstanti šokių vadovė kviečia merginas prisijungti prie naujos komandos. Šiais metais komandos vadovai bei treneriai dirbo visą vasarą, siekdami surasti kuo daugiau bendraminčių, galinčių padėti komandai sustiprėti, ir stengėsi sukomplektuoti kuo pajėgesnę žaidėjų komandą. Visa tai dėl Ukmergės miesto garsinimo, dėl jaunosios kartos ugdymo ir žinoma, kad Ukmergėje būtų graži krepšinio šventė visiems gyventojams.

Pasak Rimos Boškevičienės, klubą papildė daugybė naujų žaidėjų, tačiau pavyko išsaugoti jau komandos senbūvėmis vadinamas Martyną Petrėnaitę (kuri su Lietuvos rinktinėmis vasarą buvo išvykusi į Kiniją bei Taipėjų), Aureliją Putramentaitę ir pernai metais prie klubo prisijungusią Olivia Ann Brown. Klube išlieka ir Ukmergės sporto centro auklėtinės Martyna Čepaitė ir Vesta Peregorodejevaitė.

Kad ir kaip būtų gaila, komandoje nebeliko vidurio puolėjos Monikos Petrauskaitės kuri papildė Kauno Aisčių komandos gretas. Klube nebepamatysime Jolantos Marmienės, Agnės Antanavičiūtės, Grėtės Patumsytės, Kamilės Žiedelytės, Rimantės Amankavičiūtės, Ievos Černiauskaitės. Klubas dėkoja žaidėjoms už nuoširdų darbą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Apie naujas žaidėjas pranešime jau netrukus ar laukiate?

Ankstesnis straipsnisNauja paslauga ESO klientams – įvairių spalvų elektros apskaitos spintos
Kitas straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Netikra kupiūra; Vairavo neblaivus; Sumušė kaimynas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia