Pradžia Sportas Kitas sportas Ukmergėje surengtas šalies neįgaliųjų Boccia čempionatas

Ukmergėje surengtas šalies neįgaliųjų Boccia čempionatas

2621
0

Rugsėjo 8 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje įvyko Lietuvos neįgaliųjų federacijos organizuojamas atviras Boccios čempionatas. Į čempionatą atvyko Neįgaliųjų sporto federacijos Prezidentas Anatolijus Čupkovas, Generalinė sekretorė Irena Burim, Ukmergės savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Rasa Ragelytė-Kraucevičienė.

Čempionate dalyvavo 25 komandos iš visos Lietuvos neįgaliųjų sporto klubų – Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Vilniaus, Marijampolės, Rokiškio, Šiaulių. Čempionate dalyvavo ir svečiai iš Baltarusijos, Bresto miesto.

Komandos suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje dalyvavo 12 komandų, atitinkančius tarptautinius Boccios reikalavimus. Šiame pogrupyje stipriausia buvo „Belarus“ komanda, antri – Kauno RSK, treti – „Belarus 2“ komanda.

B pogrupyje, kurio komandas sudarė lengvesnę fizinę negalią turintys žaidėjai, dalyvavo 13 komandų. Šiame pogrupyje žaidė ir Ukmergiškių komanda – Mindaugas Savickas, Vygantas Ragaišis. Ukmergiškiai nugalėjo 9 komandas ir pralaimėjo tik paskutines rungtynes Marijampolės „Šešupės“ komandai. Bet tai jau nieko nelėmė – ukmergiškiai iškovojo 1 vietą. Antri „Siekis“ iš Marijampolės, treti – „Feniksas“ iš Vilniaus.

Čempionate teisėjavo ir du ukmergiškiai – Aleksandr Iljin ir Igor Soberaiskij.

Ankstesnis straipsnisVeprių stovykloje poilsiavo klubo „Vilkmergė“ sportininkai
Kitas straipsnisMENINGOKOKINĖS INFEKCIJOS ATVEJIS UKMERGĖJE

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia