Pradžia Sportas Kitas sportas Šventė Kaune: „Žalgirio“ 3×3 turnyre – antra vieta

Šventė Kaune: „Žalgirio“ 3×3 turnyre – antra vieta

1179
0
Ukmergės krepšininkai apdovanojimuose

Ukmergės krepšininkai apdovanojimuose

Šalia „Žalgirio“ arenos gegužės 1-ąją praūžė aštuntasis Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras. Rekordinį skaičių dalyvių pritraukė tradicinės krepšinio bei pirmą kartą organizuojamos futbolo bei tinklinio kovos. Puikią šventę vainikavo „G&G Sindikato“ koncertas.

„Žalgirio“ 3×3 turnyre užsiregistravusias 293 komandas, ankstyvų sekmadienio rytą sveikino ir taip turnyrui pradžią davė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius, o netrukus žiūrovų dėmesys nukrypo ne tik į krepšinio rungtynes, bet ir į parodomąsias vaikų regbio varžybas.
Kovoms įsibėgėjus, dalyvius savo vizitu pradžiugino ir visa Lietuvos čempionų komanda, ne tik dalinusi autografus bei asmenukes, tačiau ir sudalyvavusi neįprastuose žaidimuose.
Štai Edgaras Ulanovas pademonstravo futbolo įgūdžius bei įrodė, jog į krepšį galima pataikyti pasitelkus kojų pagalbą. Tuo tarpu Olivier Hanlanas sužibėjo regbio rungtyje.

Vicečempionai su Robertu Javtoku

Žalgiriečiui Pauliui Jankūnui iššūkį „minuso“ žaidime metė net penkiolika turnyro dalyvių. Geriausiai pasirodęs buvo apdovanotas ypatingais Pauliaus marškinėliais, kuriuos komandos kapitonas vilkėjo šio sezono Eurolygos kovose.
Turnyro dalyvių skaičiaus rekordą pamušę sporto entuziastai susitelkė ties penkiolika krepšinio aikštelių, tinklinio bei futbolo aikštynuose.
Bendradarbiaujant su Lietuvos kariuomene dešimt turnyro grupių buvo pavadintos Lietuvai reikšmingų mūšių vardais. Saulės mūšio grupėje besigrumsiantys aštuoniolikmečiai vaikinai kovojo dėl kelialapio į Europos čempionato atrankos varžybas.  Šioje grupėje varžėsi ir ukmergiškių komanda (1998-1999 m. gim. vaikinai).

Mūsų miesto krepšininkai: Ugnius Terekas, Nojus Verbickas, Justinas Sakalauskas ir Arūnas Martikonis užėmę pogrupyje pirmą vietą ir sužaidę tris atkrintamąsias rungtynes, finale susitiko su „Rezervas-1“ trijule, kuriai atstovavo Vilniaus „Lietuvos Ryto“ dublerių žaidėjai. Gaila, bet šį kartą stipresni buvo vilniečiai. Jie iškovojo pirmąją vietą, ukmergiškiai – šio turnyro vicečempionai. Visos prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos rėmėjų ir organizatorių prizais.

 

Ankstesnis straipsnisŠventinė popietė „Tau, mano Mamyte” mokykloje-darželyje „Varpelis“
Kitas straipsnisPasveikintas Kultūros centras ir jubiliejų švenčiantis choras „Vyturys“ (video, foto)

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia