Pradžia Sportas Kitas sportas Sporto centras pradėjo kalėdinių turnyrų maratoną

Sporto centras pradėjo kalėdinių turnyrų maratoną

1617
0

Kaip ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, Ukmergės sporto centras organizuoja įvairių amžiaus grupių Kalėdinius turnyrus.

2016 m. lapkričio 26 d. į Šventupės sporto kompleksą sugūžėjo mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) futbolo komandos. 6-ose komandose žaidžiančių net 80 mergaičių iš Kauno, Vilniaus ir Ukmergės, turnyre rodė savo pajėgumą, kovingumą ir gražų žaidimą.

Po sunkių ir rezultatyvių varžybų medalius iškovojo: I vieta – Kauno FK „Kibirkštėlė“; II vieta – Ukmergės SC (sporto mokytojai Darius Petraška ir Vytautas Tutlys); III vieta – Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla.

2016 m. gruodžio 10 d. į Šventupę susirinko mažosios (2006 m.g. ir jaun.) futbolininkės iš Panevėžio, Vilniaus ir Ukmergės. Įveikusios visas varžoves, pirmąją vietą iškovojo Ukmergės SC-I (sporto mokytojai Darius Petraška, Tomas Striukys ir Miglė Ivanauskienė), antroje vietoje liko Vilniaus MFK „Žalgiris“, trečioje – Panevėžio futbolo akademija.

2016 m. gruodžio 3 d. vyko Kalėdinis berniukų (2007 m.g. ir jaun.) mažojo futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Anykščių KKSC, Kupiškio KKSC ir 3 Ukmergės SC komandos.

Šiame turnyre ukmergiškiai iškovojo visas tris prizines vietas ir nugalėjo svečius iš Anykščių ir Kupiškio. Čempionų taurė atiteko – Ukmergės SC „Vidiškiai“ (sporto mokytojas Darius Petraška), antroji vieta – Ukmergės SC-II (sporto mokytojas Julius Butkus), trečioji – Ukmergės SC-I (sporto mokytojas Romas Kiulkis).
Kalėdiniame turnyre dalyvavo ir krepšininkai. 2016 m. gruodžio 10 d. Užupio pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo komandos iš Ukmergės ir Anykščių. Po rezultatyvių trijų susitikimų čempionų taurę iškovojo Ukmergės SC-I komanda (sporto mokytojas Paulius Šermukšnis), antroji vieta atiteko svečiams iš Anykščių, trečioji – Ukmergės SC-II (sporto mokytojas Karolis Chadatavičius).

Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti: Augustas Takarevičius (Ukmergės SC-I), Pijus Bagdonas (Ukmergės SC-II), Simas Bagačius (Anykščių KKSC).

Sporto centro informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą