Pradžia Sportas Kitas sportas Rungtyniavo seniūnijų sportininkai

Rungtyniavo seniūnijų sportininkai

2873
0

CIMG5025

Jonavoje vyko IX-osios Respublikinės seniūnijų zoninės varžybos, kuriose rungtyniavo seniūnijų sportininkai iš Kauno miesto, Kauno rajono, Birštono, Kaišiadorių, Kėdainių, Jonavos ir Ukmergės savivaldybių.

Ukmergės savivaldybę atstovavo futbolininkai iš Pabaisko seniūnijos, vyrai tinklininkai iš Vidiškių, moterys tinklininkės iš Ukmergės ir virvės traukikai bei šaškininkai iš Deltuvos seniūnijų.

Geriausiai sekėsi Vidiškių seniūnijos vyrų tinklinio komandai, kurioje žaidė Laurynas Grainys, Arnas Narutavičius ir Žygimantas Grinius. Jie nugalėję Kauno miesto, Kauno rajono, Kėdainių seniūnijų sportininkus ir tik finale pralaimėjo Kaišiadorių seniūnijos sportininkams iškovojo sidabro medalius. Sidabro medalius taip pat iškovojo Deltuvos seniūnijos virvės traukimo komanda – Eugenijus Simonaitis, Alius Rasimavičius, Tadas Narutavičius, Nerijus Butėnas, Justus Butėnas, Egidijus Gūželis, Darius Bierius. Jie nugalėjo sportininkus iš Kauno miesto ir Jonavos seniūnijų, pralaimėjo Kėdainių seniūnijos sportininkams.

CIMG5018

Moterų tinklinio, futbolo, šaškių komandų sportininkai užėmė ketvirtąsias vietas.

CIMG5036Vidiškių seniūnijos tinklininkai ir virvės traukikai iš Deltuvos seniūnijos dalyvaus finalinėse seniūnijų varžybose rugsėjo 17 d. Kėdainiuose.

Metodininkas-organizatorius Rimantas Lenartavičius

Ukmergės sporto centro informacija

Ankstesnis straipsnisAtsisveikinimas su vasara Šv. Baltramiejaus atlaidų šventėje
Kitas straipsnisPasaulio čempionate ukmergiškis iškovojo sidabro medalį

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia