Pradžia Sportas Kitas sportas Pramoginių šokių konkursas „Šokio šėlsmas“

Pramoginių šokių konkursas „Šokio šėlsmas“

1140
0
Sokis 10

Sokis 10

Vasario 26 dieną Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje praūžė kasmetinis pramoginių šokių konkursas „Šokio šėlsmas“. Renginio atidarymas nugriaudėjo aistringo tango ritmu.

Į renginį atvyko svečių iš Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos. Nuotaikingas „Lindyhopas“ ir „Salsa“ užtikrino puikią nuotaiką viso renginio metu. 

Konkurso dalyvius vertino kompetetingoji žiūri. Komisijos pirmininkė – Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos neformalaus ugdymo pavaduotoja, pagalbos mokiniui skyriaus vedėja, šokių mokytoja Rūta Sodeikienė. Nariai: Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna, grožio studijos S&G savininkė Sandra Černiauskienė, „Suši baro Greita“ vadovė Gintarė Dūdienė, buvusi šokėjų mokytoja Jolanta Gražulevičienė.

Sokis 1

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, jog į renginį atvyko ir buvę gimnazistai, rėmėjai ir prizų steigėjai, grožio studijos S&G savininkai Gediminas ir Sandra Černiauskai. Padėkos žodžiai skambėjo Gintarui ir Daivai Gladkauskams bei siuvėjai Erikai Valuckienei, kuri papuošė šokėjas. Renginyje svečiavo ir „Suši“ baro Greita vadovė Gintarė Dūdienė, kuri ne tik įsteigė prizus, bet ir prisidėjo prie jaukios renginio atmosferos kūrimo – salės dekoro.

Sokis 3

Smagu, kad šokis ne tik gražus reginys žiūrovams, bet ir džiaugsmas patiems dalyviams. Juk jų šiemet – net 13 porų. Šokėjai buvo suskirstyti į grupes pagal gebėjimus ir kvietė leistis į romantišką kelionę lėto valso ritmu, džiugino jaunatvišku čia čia čia ir meilės šokiu – rumba. Renginio metu vyko ir džaivo konkursas, o geriausiai pasirodę buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Renginį vainikavo vertinimo komisijos išrinktų geriausių šokėjų apdovanojimų ceremonija. Neapdovanotų neliko, nes visi, ilgai plušėję salėje repeticijų metu, šokių vakarą ant parketo parodė aukščiausią lygį ir profesionalumą, todėl jiems buvo įteikti prizai – garbės raštai ir šokėjų statulėlės.
Tradiciniu tapusį „Šokio šėlsmą“ organizavo naujoji, tačiau mokinių jau spėta pamilti šokių mokytoja Lina Nefienė. Renginį vedė ketvirtokai gimnazistai Domantas Zubrickis ir Renata Eigelytė.

A.Smetonos gimnazijos informacija

Sokis 5

Sokis 6

Sokis 7

Sokis 9

Ankstesnis straipsnisKovo 3-6 dienos įvykių suvestinė
Kitas straipsnisKK2: Valų kaime kankinama daugybė šunų ir kačių

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia