Pradžia Sportas Kitas sportas Į Ukmergę grįžo su taure ir Gran Prix diplomais

Į Ukmergę grįžo su taure ir Gran Prix diplomais

1566
0
mes Dainų dainelės atrankoje vykusioje Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyloje. Iš kairės Iveta Lenčiauskaitė Elzė Vadopalaitė Skaistė Daugėlaite ir Karolina Nugaraitė

mes Dainų dainelės atrankoje vykusioje Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyloje. Iš kairės Iveta Lenčiauskaitė Elzė Vadopalaitė Skaistė Daugėlaite ir Karolina Nugaraitė

Balandžio 30 buvo apibraukta mūsų kalendoriuose. Tądien buvo paskutinis mūsų, kaip kvarteto, konkursas, kuriame turėjome galimybę pasirodyti.

Susibūrėme šiemet, praeitais metais pabaigusios chorinį dainavimą Meno Mokykloje. Vadovaujamos Dalios Sližytės buvome pakviestos į keletą renginių, dainavome Meno Mokyklos koncertuose. Taip pat buvome patekusios į respublikinio dainų konkurso „Dainų Dainelė“ filmavimą ir respublikiniame Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos rengiamame konkurse „Lietuva, aš už muziką“ užėmėme II vietą.

iš kairės Gintaras Mameniškis Kazys Stonkus Iveta Lenčiauskaitė Elzė Vadopalaitė Skaistė Daugėlaite Karolina Nugaraitė ir Raimonda Tallat Kelpšaitė

III respublikinis Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas vyko Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“. Jame varžėsi beveik 40 dalyvių – muzikos ir meno mokyklų moksleivių iš Vilniaus,  Biržų, Utenos, Pakruojo, Alytaus, Nermenčinės ir Švenčionėlių. Šis konkursas yra skirtas kompozitoriui Mikui Vaitkevičiui, kuris sukūrė virš 250 kūrinių akordeonui, pučiamiesiems instrumentams ir jų orkestrams, taip pat dainų vokaliniams ansambliams ir solistams. Šiame konkurse reikėjo atlikti du savo pasirinktus lengvosios arba džiazo muzikos kūrinius. Mes  buvome pasirinkosios atlikti Emmylou Harris „Mr. Sadnman“ ir David A. Stewart ir Annie Lennox „Sweet dreams“. Konkurso nepriėmėme kaip varžytuvių, ką ir patarė komisijos nariai. Deja, bet tiesiog užlipti ant pakylos ir dainuoti kaip įprastai šįkart neturėjome galimybės. Kadangi dainuojame keturiais balsais ir a capella, kiekvienas balsas yra svarbus, o mūsų sopranas konkurso dieną vos galėjo prašnekėti – ką jau kalbėti apie išdainuojamas aukštas natas. Buvo akimirka, kai jau planavome tiesiog važiuoti namo, nors atvykome ir susimokėjome dalyvio mokestį. Tačiau kažkokia jėga, galbūt mintis, kad šitas konkursas – pats paskutinis, įkvėpė nepasiduoti. Trise, be soprano, kai iki mūsų pasirodymo buvo likę 8 numeriai, patobulinome mūsų tik mėgėjiškai atliekamą Lukas Graham dainą „7 years“ taip, kad ji gerai skambėtų profesionalios muzikos kontekste, tad galime atvirai sakyti, kad šios dainos aranžuotė priklauso mums. Ruošiamės šią dainą atlikti ir gegužės 7 dieną vyksiančiuose „Ukmergės talentuose“.

Buvome labai gerai įvertintos komisijos narių LMTA profesoriaus Kazio Stonkaus, dainininkės Raimondos Tallat-Kelpšaitės ir Gintaro Mameniškio ir į Ukmergę parvežėme šio konkurso taurę ir buvome apdovanotos Gran Prix diplomais.
Šis konkursas buvo tarsi antspaudas visiems 8 meno mokykloje praleistiems metams. Toks  netikėtas laimėjimas – pamoka, kad nereikia pasiduoti net ir tada, kai jau, atrodo, nebėra kaip išsikapstyti iš padėties.

Ivetos Lenčiauskaitės informacija

Dėkojame skaitytojai už informaciją

Ankstesnis straipsnisKelių policija: gegužę – prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės
Kitas straipsnisŠventinė popietė „Tau, mano Mamyte” mokykloje-darželyje „Varpelis“

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia