Pradžia Sportas Kitas sportas Europos taurėje pergalingos varžybos

Europos taurėje pergalingos varžybos

1386
0
IMAG1086

IMAG1086

Moldovos mieste Tiraspolyje vyko Europos taurės varžybos, į kurias susirinko sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Moldavijos, Rumunijos, Anglijos, Bulgarijos ir Ukrainos. Lietuvą šiame turnyre atstovavo sporto klubo „Vilkas“ sportininkai. Keturias dienas vykusiame turnyre dėl apdovanojimų kovėsi jaunimas nuo 15 metų ir suaugusieji.

Turnyras ukmergiškiams buvo gan sėkmingas – visi trys turnyro dalyviai pateko į finalą. Finale Artūras Bakirovas nežymiai pralaimėjo vietiniam sportininkui, Arvydas Kryževičius taškais pralaimėjo Ukrainos sportininkui. Vadim Zelev tapo šio turnyro nugalėtoju.

IMAG1172

Atskirai buvo surengta finalinė vakarinė programa. Jos metu miesto dramos teatre ant scenos buvo pastatytas ringas. Į salę susirinko komandų, miesto, federacijos vadovai, užsienio svečiai. Čia tą vakarą vyko 15 kovų. Svarbiausia buvo kova dėl NVS šalių WAKO PRO čempionų diržo. Šioje kovoje susitiko Moldovos ir Ukrainos kovotojai. V. Zelev buvo šio turnyro vyr. teisėjas.

IMAG1173

V. Zelev pasakojo, kad turnyras buvo ne tik įdomus, bet ir draugiškas. Turnyro šeimininkai pasitikdavo sportininkus, juos apgyvendindavo. Už pragyvenimą, maitinimą svečiams nieko mokėti nereikėjo. Už viską sumokėjo šeimininkai. Gerą nuotaiką lėmė ir geras oras. Tuo metu Lietuvoje lijo ir buvo šalta, Moldovoje vyravo 21 laipsnio šiluma.

Sekančios klubo sportininkų laukiančios varžybos – vienas ukmergiškis dėl titulo kovos Minske. Klubo jaunimas ruošiasi atvirai Mažeikių taurei. Čia lietuviai kovos prieš latvius.

Arvydas Pėšina

Ankstesnis straipsnisPolicijos suvestinė: Sukčius išviliojo pinigus
Kitas straipsnisŠventupiečiai Motinos dienos minėjime Šlavėnuose

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia