Pradžia Sportas Futbolas Šventupėje stipriausia buvo Seimo komanda

Šventupėje stipriausia buvo Seimo komanda

2065
0
IMG 1333

IMG 1333

Šventupės sporto komplekse, laukiant Kovo 11-osios, Ukmergės sporto centras jau 12-ą kartą surengė mažojo futbolo turnyrą. Turnyre dalyvavo keturios komandos, kurių tarpe, kaip visada, buvo svečių iš Seimo komanda, kurioje varžėsi ir du Seimo nariai – Juozas Olekas ir Mindaugas Bastys. Svečių komanda – FK „Seimas“ tapo turnyro nugalėtoja. Antrąją vietą turnyre iškovojo FK „Pabaiskas“, trečiąją – „Likmerė“, ketvirtąją – „Ukmergės sporto centro rinktinė“. Turnyre buvo išrinkti įvairūs žaidėjai.

Geriausiu puolėju išrinktas Tadas Kasmauskis („Likmerė“), geriausiu gynėju – Juozas Tubutis (FK „Seimas“), geriausiu vartininku – Deividas Kavoliūnas (Ukmergės SC), rezultatyviausiu žaidėju – Tomas Belickas (FK „Pabaiskas“). Komandų geriausiais žaidėjais tapo Mindaugas Bastys (FK „Seimas“), Lolita Žižytė (Ukmergės SC), Gintaras Lukošiūnas (FK „Pabaiskas“), Gytis Vaivada („Likmerė“). Atkakliausieji komandų žaidėjai: Mantas Gribauskas (FK „Seimas“), Renata Šimkūnaitė (Ukmergės SC), Tadas Tuzikas (FK „Pabaiskas“), Giedrius Vaivada („Likmerė“). Korektiškiausieji komandų žaidėjai: Konstantinas Glozačiovas (FK „Seimas“), Urtė Šmigelskaitė (Ukmergės SC), Giedrius Mackevičius (FK „Pabaiskas“), Tomas Jovaišas („Likmerė“). Vyriausias žaidėjas – Juozas Olekas, jauniausia žaidėja – Gabija Toropovaitė.

Turnyro organizatoriaus, Sporto centro direktoriaus Vytauto Tutlio teigimu, malonu, kad šį turnyrą papuošia Vilniaus atstovai – FK „Seimas“. „Žmones, kuriuos matome televizijoje, spaudoje, pamatėme mūsų aikštelėje“, – pasakojo direktorius.

Į šį turnyrą Seimo komanda atvyksta jau ne pirmus metus. Prasidėjus turnyrams Seimo komanda juose dar nedalyvavo, bet dalyvavo miškų urėdijų komandos. Vėliau į turnyrą pradėjo atvykti ir Seimo komanda. Turnyre kartu su suaugusiais žaidžia ir vaikai. „Norime parodyti ir mūsų mažuosius sportininkus“, – sako direktorius. Pernai turnyre dalyvavo trenerių Sigito Aliubavičiaus, Miglės Ivanauskienės mažieji auklėtiniai. Šiais metais parodomąsias varžybas surengė Vidiškių pagrindinės mokyklos mokiniai. Sporto centro komandą atstovavo Šventupės skyrių lankančios mokinės.

lentele1

Seimo nario Juozo Olekos nuomone, turnyras puikus ir Seimo komanda dėkinga organizatoriams, kad kasmet prieš kovo 11-ąją gali atvykti į Šventupę ir kartu su jaunimu bei vyresniais sužaisti mėgiamą žaidimą – futbolą. 2000 – 2004 metų kadencijoje futbolą žaidė 11 Seimo narių. Jie žaisti važiuodavo net į Latviją. Bet šioje kadencijoje daugiau Seimo narių žaidžia krepšinį. Todėl kartu su dviem Seimo nariais futbolą žaidžia jų padėjėjai, draugai, kurie lanko oficialų Seimo futbolo klubą.

Kadangi turnyras rengiamas kovo 11-osios proga, J. Olekas paminėjo, jog tikisi, kad kaip atgimė Lietuva, taip atgims ir futbolas. „Stebint žaidžiantį jaunimą, vaikus, galima manyti, kad Lietuvoje futbolas atgims ir dalis to atgimimo yra ir Šventupėje“, – sakė Seimo narys.

Arvydas Pėšina

{eventgallery event=’114660006053230309490@6260897076696570801′ attr=images mode=imagelist max_images=23 thumb_width=50 }

Ukmergės sporto centro nuotraukos:

IMG 1312

 IMG 1339Turnyras

IMG 1342

IMG 1347

IMG 1349

 

Ankstesnis straipsnisTradicinės šachmatų varžybos „Lietuvos Respublikos Seimo taurė – 2016“
Kitas straipsnisTaujėnų gimnazijos pergalės varžybose

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia