Pradžia Sportas Futbolas Seimo nariai Šventupėje žaidė futbolą

Seimo nariai Šventupėje žaidė futbolą

2279
0

Šeštadienį, kovo 17 d., Ukmergės rajono Šventupės sporto komplekse jau keturioliktąjį kartą vyko respublikinis tradicinio mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai pažymėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos – Ukmergės sporto centro vaikinų, Ukmergės sporto centro merginų, UAB „Likmerė“ ir FK „Seimas“. Futbolo klubo „Seimas“ sudėtyje su ukmergiškiais kovojo keturi dabartinio Seimo nariai – Juozas Olekas, Mindaugas Bastys, Jonas Jarutis ir Gediminas Vasiliauskas.


Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, sveikindamas susirinkusius džiaugėsi, kad šios varžybos vyksta jau keturioliktus metus, tapo tradicinės ir visų mėgstamos. Seimo komanda, nepaisant didelio užimtumo ir turėdama didelę renginių bei kvietimų įvairovę, išlaikė savo tradiciją ir atvyko į Šventupės gyvenvietę, kur ir vyko turnyras. Direktorius Vytautas Tutlys pažymėjo, kad kitais metais bus jubiliejinis – penkioliktasis tradicinis futbolo turnyras ir, kad jį reikės paminėti ypatingai.

Varžybose netrūko gražių akimirkų ir emocijų. Visi norėjo nugalėti ir būti stipriausiais. Ypač didelio susirinkusiųjų palaikymo susilaukė sporto centro mergaičių komanda, kuri niekam nenorėjo nusileisti ir žiūrovus džiugino savo gražiu bei profesionaliu žaidimu.

Turnyro nugalėtojais tapo „Likmerės“ komanda, surinkusi 7 taškus, antrąją vietą užėmė Ukmergės sporto centro vaikinų, treti liko FK „Seimas“, o garbingą ketvirtąją vietą iškovojo sporto centro mergaičių komanda, kuri taip pat buvo apdovanota prizais bei medaliais. Žaidėjus sveikino ukmergiškių išrinktas seimo narys Juozas Varžgalys, buvęs seimo narys Kazys Grybauskas, Ukmergės r. savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas bei Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras.

Už dėmesį ir paramą apdovanoti: seimo narys Juozas Olekas, Kazys Grybauskas, UAB „Likmerė“ generalinis direktorius Mindaugas Kasmauskis, Ukmergės raj. Vidiškių seniūnijos seniūnas Virgilijus Štaras, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, seimo narys Juozas Varžgalys bei jo patarėja Justina Stalionė, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Ragelytė-Kraucevičienė.

Geriausieji pozicijų žaidėjai:
Geriausias puolėjas – Dominykas Mačiulis (SC vaikinai)
Geriausias gynėjas – Darius Svilainis (FK „Seimas“
Geriausias vartininkas – Emilija Kaselytė (SC merginos)
Rezultatyviausias žaidėjas – Matas Želvys („Likmerė“)

Komandų geriausi žaidėjai:
Jurij Peskov – FK „Seimas“
Tadas Kasmauskis – „Likmerė“
Simona Bagavičiūtė – SC merginos
Benas Dūda – SC vaikinai

Atkakliausieji komandų žaidėjai:
Diana Marcinkevičiūtė – SC merginos
Arminas Mačiulis – SC vaikinai
Gediminas Vasiliauskas – FK „Seimas“
Edvinas Svetlikauskas – „Likmerė“

Korektiškiausieji komandų žaidėjai:
Odeta Atkočiūnaitė – SC merginos
Gytis Gerulis – SC vaikinai
Jonas Jarutis – FK „Seimas“
Lukas Kildišis – „Likmerė“

Vyriausi komandų žaidėjai –
Juozas Olekas – FK „Seimas“
Arūnas Želvys – „Likmerė“

Jauniausi komandų žaidėjai –
Brigita Burokaitė – SC merginos
Daumantas Aleknavičius – SC vaikinai

FK „Seimas“ sudėtyje žaidė: Juozas Olekas, Darius Svilainis, Jonas Jarutis, Mindaugas Bastys, Jurij Pestov, Konstantinas Glozačiovas, Evaldas Žarkaitis, Gediminas Vasiliauskas.

Sonata Balienė
Ukmegės sporto centro vadybininkė

Ankstesnis straipsnisANTRA VIETA LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KREPŠINIO LYGOS „B“ DIVIZIONE
Kitas straipsnisSugrįžtantiems paukščiams pagaminta 100 namų

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia