Pradžia Kultūra Renginiai Viešnagė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai

Viešnagė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai

1003
0

DSC 0068

Balandžio 6 d. Taujėnų miestelio bibliotekoje įvyko teatralizuota pasakų  popietė „Pasakos klausausi – pasaka stebiuosi“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Bibliotekoje viešėjo  Taujėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupė „Pagrandukai“ su auklėtojomis Jolanta Daniūniene ir Valentina Šalavėjiene bei priešmokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“ su auklėtoja Rasa Kiaušiniene. Mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su biblioteka, joje esančiomis knygutėmis, žaidė susipažinimo žaidimą. „Pagrandukai“ parodė pačių pagamintą kiną apie švariąją varlytę, kurį padovanojo bibliotekai. „Pelėdžiukų“ grupė pašoko „Ančiukų šokį“.

DSC 0052

Su bibliotekininke Gražina Žukauskiene visi keliavo į pasaką apie raganą Vinę ir jos katiną Vilburį, kurį vaidino Taujėnų gimnazijos spec. pedagogė, logopedė Asta Kaplūnienė. Besiklausydami pasakos vaikai susipažino su spalvomis, nes raganos Vinės  katinas buvo „užkerėtas“ ir keitė spalvas. Mažieji lankytojai  kartu su Taujėnų gimnazijos bibliotekininke Stefanija Vilčiauskiene iš spalvotų popieriaus figūrėlių, ant kurių užrašė savo vardus, sukūrė bendrą paveikslą „Pavasaris“. Visi, dalyvavę renginyje, gavo stebuklingus raganos Vinės medalius.
2016 metai – bibliotekų metai, todėl Taujėnų miestelio ir gimnazijos bibliotekos bei kultūros namai numato surengti ir daugiau renginių, kurie skatintų tobulėti, pamilti knygą ir  meną mažuosius Taujėnų bendruomenės narius.   

Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Taujėnų padalinio vyr. bibliotekininkė
Gražina Žukauskienė

DSC 0072

DSC 0050

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą