Home Kultūra Renginiai Vidurvasarį – išskirtinis kailių mados šou

Vidurvasarį – išskirtinis kailių mados šou

2972
2

Kviestinė publika iš didžiųjų šalies miestų sugužėjo į Ukmergę: kūrėja, verslininkė, moterų klubo „Feridė“ prezidentė Rima Pivorienė restorane „Vilkmergė“ atšventė šešiasdešimtmetį ir pristatė savo naujausią kailių bei odos kolekciją.


R. Pivorienė turi tradiciją, kurios nerašytai laikosi: kaskart jubiliejaus proga savo svečiams dovanoja unikalų reginį. Pasveikinti šventės kaltininkės atvykę svečiai turi galimybę išvysti mados kolekcijos pristatymą. Taip ir šįsyk visų laukė šventės kaltininkės staigmena – naujausia kailių ir odos mados namų „Roris“ kolekcija.

Nijolė Narmontaitė ir Rima Pivorienė

Šventinį vakarą vedė žinoma aktorė, rašytoja ir dainininkė Nijolė Narmontaitė. Ji vieną pirmųjų turėjo galimybę susipažinti su naujausiomis kailių mados tendencijomis ir pasimatuoti madingus puskailinius. „Juk, sakoma, ruošk žiemai roges vasarą“, – po renginio šypsojosi artistė, netrukus skaitytojams pristatysianti jau penktąją savo knygą, apie tai, ko nemato TV žiūrovai. N. Narmontaitė ne tik vedė vakarą, bet ir publiką džiugino dainomis: artistei akomponavo saksofonistas Aleksandras Lakšmanas bei klavišininkas Rolandas Dzedulionis.

Šventinio vakaro, kurį vedė N. Narmontaitė, metu kviestinei publikai buvo pristatyta naujausia „Roris“ kolekcija. Pagrindiniu kolekcijos modeliu tapo kolekcijos autorės R. Pivorienės anūkė – profesionalus modelis, šįmet gimnaziją baigusi Kornelija Stankevičiūtė. Pasak kūrėjos, jos sukurti gaminiai išsiskira madingomis spalvomis ir siluetais, yra itin praktiški. „Mano kūryba – tai moderni klasika, kuri visada pagyvins šiuolaikiško, madingo ir veiklaus žmogaus įvaizdį“, – įsitikinusi R. Pivorienė, šį kartą savo kūryboje panaudojusi ir nemažai sportinių elementų. Kūrėja pristatė itin lengvus ir plonus gaminius iš audinės, bebro, astragan-avikailio, kurie išsiskyrė prabangia spalvine gama: dramblio kaulo, perlo. Dauguma jų – drabužiai-transformeriai, skirti vilkėti abejomis pusėmis.

Rima ir Romas Pivorai

„Mus suvedė poezija, – taip apie pažintį su bendrovės „Roris“ įkūrėjais Rima ir Romu Pivorais sakė žinoma aktorė. – Tai veiklūs, verslūs žmonės, laisvalaikiu itin besidomintys kultūra, ypač literatūra“. Ukmergėje prie gerą dešimtmetį vykusio poezijos vakaro metu ir įvyko N. Narmontaitės bei šios verslininkų poros pažintis.

Aleksandras Lakšmanas ir Nijolė Narmontaitė

Artistė sako esanti praktiška moteris. Jai iki šiolei tarnauja iš juodo karakulio kailio mados namuose „Roris“ pasiūti kailiniai. „Šaltomis lietuviškomis žiemomis be jų neapsieinu, – neslepia N. Narmontaitė. – Tačiau dabar buvo labai įdomu pasimatuoti naujuosius gaminius. Kailiniai švarkeliai tokie lengvi, tinkami vilkėti vėsų rudens ar netgi vasaros vakarą“.

Aktorė pastebi, kad neretai būna itin sunku iš pirmo žvilgsnio suprasti, kad R. Pivorienės drabužiai kuriami būtent iš odos ar kailio, mat jie be galo ploni ir lengvi. „Autorės kuriami drabužiai kiekvienam klientui pritaikyti asmeniškai, tad esi ramus, kad antrų tokių rūbų pas kitus tikrai nerasi“, – neabejoja N. Narmontaitė, savo aprangos stilių apibūdinanti, kaip pašėlišką eleganciją.

Rima Pivorienė

N. Narmonaitė renginį vedė ką tik sugrįžusi iš kelionės po Norvegiją: drauge su sutuoktiniu Pauliumi Kovu dalyvavo stovykloje „Jūrų vilkas“. Plaukiojant motoriniu laivu po Šiaurės jūrą išsipildė aktorės sena svajonė. „Pagaliau pavyko sugauti visai nemenką otą“, – šypsodamasi kelionės įspūdžiais dalijosi aktorė.

Kamilės Adomaitytės nuotr.

Previous articlePrezidentas A. Smetona ir gimtinė (II dalis)
Next articleKaip pasirinkti blakstienų tušą?

2 COMMENTS

  1. Bet jūs duodat – rašot apie Pivorienės jubiliejų ir kolekciją, bet pusė rašinėlio apie Narmontaitę. Suprantu, kad esat neprofesionalūs žurnalistai, bet elementarios nuovokos reikėtų turėt. Ar ir šito nerasta smegeninėse?

  2. to „žurnalistė“:) iš komentaro sprendžiant, panašu, kad ir pas jus smegenėlių nerasta ir esate neprofesionali žurnalistė 🙂 šis straipsnis ne vilkmerge.lt rašytas (vilkmerge.lt nei buvo kviesta, nei dalyvavo tame renginyje), o atsiųstas pačių organizatorių, o jiems matyt Narmontaitė pasirodė didesnė žvaigždė 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here