Pradžia Kultūra Renginiai Vidiškiuose vyko vasario 16-osios poledinės žūklės varžybos kitaip

Vidiškiuose vyko vasario 16-osios poledinės žūklės varžybos kitaip

1493
0
DSCF8205

DSCF8205

Vasario -16oji – valstybės atkūrimo diena, skirta paminėti 1918 metais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui. Vidiškių miestelio bendruomenės ir Vidiškių žvejų būrelis prisijungė prie LR prezidentės skelbiamos iniciatyvos Nepriklausomybės dieną švęsti kitaip, išradingai. Todėl Vidiškių kultūros namuose buvo surengtos „Vasario 16osios poledinės žūklės varžybos kitaip“.

Vidiškių žvejų būrelis jau keli metai  vasario 16-ąją rengia poledinės žūklės varžybas. Deja, šiemet oro sąlygos neleido jų suorganizuoti tradiciškai, todėl visi žvejai buvo pakviesti į Vidiškių kultūros namus, kur jų laukė jiems skirta šventė.

DSCF8199

Susibūrimo metu nepamiršta ir pagrindinė proga, dėl ko buvo susirinktą. Šventė pradėta Lietuvos himnu bei prisiminimu, kodėl ši diena yra svarbi ir ypatinga. Kadangi Lietuva išskirtinio gamtos grožio šalis, žvejai, mylintys ir saugantys jos gamtą yra neatsiejama jos dalis. Šventėje dalyvavo Medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Arūnas Pračkaila, kuris visiems žvejams dar kartą priminė atsakingos žvejybos taisykles, atsakė į iškilusius klausimus. O po rimtosios šventės dalies visi žvejai buvo pakviesti į tradicines, tačiau šiemet kiek kitokias, poledinės žūklės varžybas. Susirinkę žvejai buvo suskirstyti į dvi komandas, kurios turėjo atlikti įvairias, nuotaikingas su žūkle susijusias užduotis.
Už buvimą kartu dėkojame MŽD pirmininkui A. Pračkailai, žvejams, jų pirmininkui R. Lobinui, kultūros namų atstovėms ir Vidiškių seniūnijos seniūnui V. Štarui. Tikimės nenusižengti tradicijoms ir kitąmet šventę vėl pakartoti.

Vidiškių bendruomenės narė
Jolanta Čekauskaitė

DSCF8181 DSCF8202

DSCF8188

DSCF8208

Ankstesnis straipsnisPatarimai, kaip išlikti sveikiems ir stipriems šaltuoju metų laikotarpiu
Kitas straipsnisNaujoje grožio studijoje – ir nauja paslauga tik vyrams

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia