Pradžia Kultūra Renginiai Vasario 16-oji Sližiuose

Vasario 16-oji Sližiuose

1252
0
IMGP2628

IMGP2628

Vasario 16-ąją Sližiuose tradiciškai vyko šaškių, šachmatų, stalo teniso ir krepšinio varžybos. Visi susirinkę lauke prie iškeltos trispalvės Lietuvos vėliavos sugiedojo Himną. Kai šventė buvo paskelbta atidaryta krepšininkai patraukė į sporto salę, o kiti dalyviai į salytę, kurioje užvirė įnirtingos kovos tarp „baltųjų“ ir „juodųjų“ bei šachmatų „figūrų“. Moterys sunešė savos gamybos pyragus, virė per pertraukas arbatą, palaikė visų žaidžiančiųjų ūpą.

Salėje vyko įtemptos varžybos. Teisėjaujant Stanislovui Butkevičiui, varžybose dalyvavo 3 komandos: Veprių, Jakutiškio ir Sližių. I-ąją vietą laimėjo Veprių vyrų komanda, o rezultatyviausiu žaidėju  buvo išrinktas Paulius Latukas iš Sližių komandos. Po krepšinio varžybų vyrai įsiliejo į kitų rungčių žaidimus. Paskutinieji apdovanoti buvo jau sutemus. Šaškių varžybose vyrų grupėje I vietą laimėjo buvęs Sližių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Verenius, moterų rungtyje net dvi I-ąsias vietas laimėjo seniūnaitė Aldona Ptakienė ir Albina Verenienė. Vaikų, jaunimo grupėje šaškėmis daugiausiai taškų surinko ir I-ąją vietą laimėjo Irena Takarevičiūtė. Šachmatų turnyre ir vėl buvo nepralenkiamas Vladas Palaima, iškovojęs I-ąją vietą. Stalo tenise I-ąją vietą vyrų grupėje laimėjo Antanas Razumas, o moterų tarpe – Aldona Ptakienė.

CIMG9099

Džiaugėmės taip prasmingai praleidę visą Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną –vasario 16-ąją. Jautėmės kaip tikrame gimtadienyje: ir torto ragavome, ir sveikinimo daina nuskambėjo, ir apdovanotų daug buvo!

Sližių kaimo bendruomenės pirmininkė Rasa Vasiliauskienė

IMGP2633CIMG9093

IMGP2641

IMGP2643

IMGP2649

Ankstesnis straipsnisRimvydas Kuliešius: Trijų dešimtmečių kelias
Kitas straipsnisŠventiškas penktadienis Taujėnų gimnazijoje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia