Pradžia Kultūra Renginiai Ukmergės rajono taryba artimiau pažino policijos darbą

Ukmergės rajono taryba artimiau pažino policijos darbą

1842
0

img_6079Lapkričio 11-tą dieną vyko Ukmergės rajono tarybos išvažiuojamasis posėdis, kurio metu Tarybos nariai lankėsi Ukmergės rajono policijos komisariate.

Rajono tarybos nariai buvo supažindinti su policijos komisariatu, apžiūrėjo areštinę, užsuko į sporto sales. Svečiai apžiūrėjo kaip įrengtas centrinis miesto stebėjimo kamerų valdymo pultas, domėjosi filmavimo kokybe ir galimybėmis.

img_6250Posėdžių salėje Ukmergės rjono policijos vadovas Mindaugas Petrauskas išsamiai pristatė naują policijos komisariato struktūrą bei paaiškino, kaip organizuojama veikla dirbant pagal šį modelį. Komisariate nebeliko atskirų kriminalinės ir viešosios policijos padalinių, vietoje jų įsteigti Reagavimo ir Veiklos skyriai. Pagal naują modelį rajono policija dirba jau du mėnesius. M.Petrauskas atkreipė dėmesį, jog įvykus reorganizacijai daugiau policijos pareigūnų dirba teritorijose bei pasidžiaugė, jog nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų išaiškinamumas didėja.

Rajono policijos komisariato viršininkas padėkojo Tarybos nariams bei savivaldybės administracijai, jog kasmet skiriamas finansavimas policijos programai „Prevencija“, papasakojo, kur šios lėšos buvo panaudotos. „Svarbiausia, kad yra abipusis sutarimas ir rūpinimasis rajono gyventojų saugumu“, – sakė M. Petrauskas, kalbėdamas apie saugaus eismo klasės projektą, policijos rėmėjų skatinimo programas.

Bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė papasakojo svečiamas apie tai, kaip vykdoma prevencinė veikla. Pareigūnė pasidžiaugė aktyviais janaisiais policijos rėmėjais, papasakojo apie savanorystės skatinimo priojektus, saugios kaimynystės kūrimosi grupes.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą