Pradžia Kultūra Renginiai Šventupiečiai Vilainiuose „Liežuvio šventėje“

Šventupiečiai Vilainiuose „Liežuvio šventėje“

915
0

vilainiai 034

Balandžio 1-ąją dieną, mes, Šventupės kultūros namų moterų linijinių šokių kolektyvas, ,,Rėja‘‘ ir humoro grupė ,,Verpetas‘‘,  vad. B. Gelumbeckienė,  buvome pakviesti į ,,Liežuvio šventę‘‘, kuri vyko Kėdainių raj. Vilainiuose. Atvykę ne juokais išsigandome:  šventę ves garsioji Apolionija Zizirskienė, fokusus rodys magas Rolandas Kančauskas su dukra, gros muzikantas Juozas Kavaliauskas, salė pilna žiūrovų, kurie nepagailėjo 5 eurų už koncertą! Mes pripratę koncertuoti mažose kaimo kultūros namų ar bendruomenių salelėse , štai balandžio 30-ąją esam pakviesti į Anykščių raj. Šlavėnų km., kur į bendruomenės organizuojamas šventes susirenka apie 20 žmonių.

Be reikalo baiminomės: vos pradėjus vaidinti scenos vaizdelį ,,Interviu‘‘, pajutome žiūrovų širdžių šilumą, džiaugsmą ir pagarbą esantiems scenoje. Po vaidinimo nuraminome ir mūsų šokėjas, kad nebijotų, nepasimestų scenoje nes tikrai būsite šiltai sutiktos. Taip ir buvo. Tiesa, kai tik atvažiavome, priėjo vienas iš organizatorių ir paklausė: ,, O kurgi jūsų šokėjos?‘‘. Aš sakau: ,, Jūs išsivaizduojat, kad šokėjos būtinai turi būti jaunos ir gražios, su mini sijonėliais? Štai mūsų šokėjos  – gražios ir puikiai šoka.‘‘ Tuo netrukus įsitikino visi Vilainių žiūrovai ir negailėjo aplodismentų.

vilainiai 003

Ir dar. Po koncerto priėjo prie manęs žinomas Lietuvoje dainininkas ir pasakė: ,,Jūs man labiausiai patikote‘‘. Ne veltui tuomet mūsų šokėjos lieja prakaitą kultūros namų salėje, ne veltui ir mes, humoro grupė ,,Verpetas‘‘ repetuojame, kuriame scenarijus, įdėdami į pasirodymus savo širdies šilumą. Mainais už tai mes gauname džiaugsmą ir tas džiaugsmas padeda išgyventi nesėkmes, nusivylimus, praskaidrina pilkas likimo minutes ne tik mums, bet ir tiems, kurie sėdi žiūrovų salėje.

Birutė Stundienė

vilainiai 007

vilainiai 021

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą