Pradžia Kultūra Renginiai Siesikų gimnazijos akcija ,,Pasidalinkime“ sulaukė didžiulės sėkmės

Siesikų gimnazijos akcija ,,Pasidalinkime“ sulaukė didžiulės sėkmės

2086
0

Kasmet, artėjant didžiosioms metų šventėms, kiekvieną aplanko ypatinga nuotaika. Tada džiaugiamės buvimu kartu, stengiamės nudžiuginti artimuosius, tikėti stebuklais. Tai, kad be galo smagu dalintis, dar kartą įsitikino Siesikų gimnazijos bendruomenės nariai, dalyvaudami ne tik gražioje, bet ir prasmingoje anglų kalbos mokytojos Violetos Grigaliūnienės organizuotoje akcijoje.

V. Grigaliūnienė atkreipė gimnazijos bendruomenės narių dėmesį į tai, kad kiekvienas namuose turime gerų, tačiau jau nebenaudojamų daiktų: buitinių prietaisų, žaislų, knygų. Jie galėtų būti pažadinti antram gyvenimui ir atnešti džiaugsmo kitiems. Akcijoje ,,Pasidalinkime” dalyvavę mokiniai, mokytojai, tėveliai savaitę nešė jau nebenaudojamus daiktus į anglų kalbos kabinetą, dėjo į milžinišką dėžę, už kiekvieną atneštąjį gaudami po žetoną. Savaitės pabaigoje vyko baigiamasis akcijos renginys, kurio metu dalyviai galėjo ne tik gautus žetonus iškeisti į patikusį daiktelį, bet ir pasižiūrėti II gim. klasės gimnazistės Paulinos Gečiūtės vadovaujamų šokėjų pasirodymo, pasiklausyti Arūno Lisonkos, Roko Stankevičiaus bei Manto Sakalausko dainos, sudalyvauti viktorinoje.

Neabejojame, kad didžiulės sėkmės ir susidomėjimo sulaukusi akcija ,,Pasidalinkime” taps gražia Siesikų gimnazijos tradicija, o mokytoja Violeta Grigaliūnienė nebenaudojamus daiktus iškeisti į širdžiai mielus ir praversiančius pakvies mus ir kitąmet. Juk gera prieš šventes visiems pabūti kartu, gera džiaugtis ir nudžiuginti kitus.

II-os gimnazijos klasės mokinė Karolina Maželytė

Ankstesnis straipsnisDEŠIMTAS, JUBILIEJINIS AUKSO MEDALIS – UAB „Ukmergės duona” produkcijai
Kitas straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 4 kartus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia