Pradžia Kultūra Renginiai Senjorams gėlės ir nuotaikingas koncertas

Senjorams gėlės ir nuotaikingas koncertas

2330
0

Kasmet spalio mėnuo prasideda Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną pagerbiami senjorai, jiems skiriami koncertai ir padėkos, spalio 1-ąją senjorai buvo kviečiami nemokamai keliauti miesto autobusais. Paminėti šią dieną Ukmergės senjorai spalio 2 dieną rinkosi į Kultūros centrą. Čia juos sveikino rajono vadovai, linksmino gerai žinomi personažai – Tata ir Stefa.

Sausakimša salė plojimais pasitiko grupę „Provincija“ iš Rokiškio ir renginio vedėjus – Tatą ir Stefą. Pastarieji pirmiausia į sceną pakvietė „daug galintį žmogų“ – Seimo narį Juozą Varžgalį. Rajono vadovams pasveikinus susirinkusius, Tata ir Stefa rajono merui Rolandui Janickui, vicemerei Klavdijai Stepanovai, savivaldybės administracijos direktoriui Stasiui Jackūnui ir jo pavaduotojai Agnei Balčiūnienei pradėjo aiškinti, kaip reikia sveikinti senjorus, kas ką turės daryti: vicemerė padėkas padavinės merui, pastarasis jas teiks, administracijos direktorius teiks gėles, o jo pavaduotoja – dovanas.

Mero padėkomis, gėlėmis ir dovanomis buvo pagerbti:

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus narės: Teresė Stakauskienė, Uršulė Kopūstienė, Liongina Jurkevičienė.

Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos narės: Genovaitė Navikienė, Aldona Šimelienė, Adelė Sakalauskienė.

Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ nariai: Elena Griciūnienė, Jonas Miškinis ir Rimas Izdonavičius.

Pedagogų – veteranų klubo „Dar ne ruduo“ nariai: Olga Kočiubėj, Danguolė Izdonavičienė ir Petras Daugirdas.

Apdovanotiesiems kartu su rajono vadovais bei šventės vedėjais papozavus fotografams, senjorus sveikino Socialinio draudimo (SODRA) Utenos skyriaus klientų aptarnavimo Ukmergės poskyrio vyriausioji specialistė Rima Meškienė, su kuria Tata norėjo pakalbėti apie būsimą pensijų kilimą, rajono sveikuolių klubo prezidentė, Ukmergės rajono bendruomenės sveikatos ambasadorė Nijolė Kaselienė. Jos vedėjai paprašė parodyti keletą mankštos judesiukų, „kad kojos neužtirptų“. Kraštotyros muziejaus direktorės pavaduotoja Jolanta Petronytė senjorus kvietė ne tik apsilankyti muziejuje, bet čia atsigerti ir arbatos.

Šventė baigėsi nuotaikingu koncertu, kuriame gerą nuotaiką kūrė ne tik „Provincijos“ muzikantai, bet ir renginio vedėjai – Tata ir Stefa.

Arvydas Pėšina

Arvydo Pėšinos nuotr.

 Norėdami peržiūrėti nuotraukas, spauskite galerijos viršuje, dešinėje esantį Facebook ženkliuką.

vilkmerge.lt nuotr.

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą