Home Kultūra Renginiai Policijos veteranų pažintinė kelionė į Anykščius

Policijos veteranų pažintinė kelionė į Anykščius

1735
0

Rugsėjo 7 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai lankėsi Anykščių rajone. Šioje puikioje išvykoje dalyvavo ir LPVA Ukmergės filialo veteranai: Jonas Miškinis, Gediminas Čepelionis ir Antonis Greiciūnas.

Anykščių rajono savivaldybėje veteranus priėmė meras Kęstutis Tubis – ilgametis kolega ir buvęs LPVA valdybos pirmininkas. Meras pristatė Anykščių krašto kultūros įdomybes, pasidžiaugė pritrauktomis investicijomis, pasidalino problemomis ir planais.

Anykščių rajono policijoje susupažinome su jos veikla, pokyčiais, pabendravome su darbuotojais, papasakojome apie LPVA veiklą ir kvietėme jungtis bei kurti asociacijos filialą.

1978 m. Agronomo prof. Petro Vosinausko iniciatyva Niūronių kaime įkurtame Arklio muziejuje apžiūrėjome Jurgio Kazlausko drožinių ekspoziciją. Apsilankėme aukštaičių sodyboje, kurioje šeimininkė pavaišino skaniai iškepta duona ir pagamintu sūriu. Apsilankėme Anykščių Siauruko muziejuje, pasivažinėjome drezina ir traukinuku, o taip pat išbandėme rogučių trasą, bei apsilankėme pirmajame Rytų Europos medžių lajų take.

Kelionė buvo turininga ir įspūdinga.

LPVA Ukmergės filialas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here