Pradžia Kultūra Renginiai Pirmą kartą Ukmergėje pokalbiai apie socialinį verslą su bendruomenės lyderiais

Pirmą kartą Ukmergėje pokalbiai apie socialinį verslą su bendruomenės lyderiais

1384
0
VšĮ „GMM projektai“ vadovė Violeta Masteikienė (nuotraukos autorė Alina Ožič, Lietuvos žinios)

Vasario 22 dieną (ketvirtadienį) įvyks pirmieji „Socialinių lyderių pusryčiai“ Ukmergėje, į kuriuos kviečia „Geri norai LT“ komanda, vykdanti socialinių verslų skatinimo ir vystymo projektą AdvancedSO, remiamą Britų tarybos Lietuvoje.

„Socialinių lyderių pusryčiai“ iniciatyva, kuria siekiama suburti bendruomenės lyderius, verslininkus, iniciatyvius piliečius diskusijai apie būdus spręsti socialines problemas, pasitelkiant socialinio verslo modelius.

Kiekvienas mūsų išvažiavimas į regioną vis kitoks, – sako „Geri norai LT“ partnerė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer. Su savimi į susitikimus pasikviečiame sėkmingai Lietuvoje veikiantį socialinį verslininką taip norėdami jo geruoju pavyzdžiu paskatinti kitus žmones imtis gerų darbų – Jurgitai antrina socialinio verslo inkubatoriaus „AdvancedSO“ vadovė Renata Matkevičienė. Šį kartą važiuodamos į Ukmergę pasikvietėme Violetą Masteikienę, projektų „Spalvoto meduolio diena“ ir „Draugų uogienė“ sumanytoją ir įgyvendintoją.

Organizuodami „Socialinių lyderių pusryčius“ siekiame didinti aktyvių žmonių žinias apie socialinį verslą, dalindamiesi sėkmingų socialinių verslų pavyzdžiais norime didinti supratimą ir bendruomenės didesnį įsitraukimą sprendžiant socialines problemas ir tuo pačiu kuriant stipresnius santykius tarp bendruomenės narių, – teigia Renata Matkevičienė, Advanced So vadovė ir Geri norai LT partnerė.

„Geri norai LT“ socialinių lyderių pusryčius organizuoja jau trejetą metų, o nuo praėjusių metų pokalbius su aktyviais bendruomenės nariais apie socialinių problemų sprendimą steigiant ir vystant socialinius verslus siekiama perkelti iš sostinės į kitus Lietuvos miestus. Socialinių lyderių pusryčių svečiais buvo Lietuvos ir užsienio šalių politikai, socialinių verslų steigėjai, nevyriausybinių ir verslo organizacijų darbuotojai ir ekspertai.

„Socialinių lyderių pusryčiai“ vyks vasario 22 d., 10 val. Ukmergėje, Kauno g. 43, Optima 13 picerija.

Daugiau informacijos: Renata Matkevičienė 868788307, renata@gerinorai.lt

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą