Pradžia Kultūra Renginiai Pasaulio lietuviams prisistatė rajono meno kolektyvai

Pasaulio lietuviams prisistatė rajono meno kolektyvai

774
0

20160717 163212

Keturias dienas rajone vykęs kraštų lietuvių bendruomenių ir jaunimo sąjungų pirmininkų suvažiavimas „Susipažinti, išmokti, pasidalyti ir pažymėti“ pasižymėjo ne tik darbingumu. Ilsėdamiesi nuo suvažiavimo posėdžių rajono svečiai galėjo stebėti ir klausytis rajono meno kolektyvų pasirodymų.

Tik atvykę į Prezidento A. Smetonos kiemą Užugiryje lietuvių bendruomenių atstovai iš 20 šalių pateko į teatralizuotą priėmimą. Audiencijos pas Prezidentą čia laukė ūkininkė su višta, prezidentienė žaidė kortomis ir svečiams būrė ateitį. Svečių laukė ir „Miško broliai“, ponios ir panelės, apsirėdžiusios to meto rūbais. Svečius linksmino Kultūros centro folkloro ansamblis „Pyniava“.

Penktadienį Taujėnų dvare 2018 metais vyksiančią Dainų ir šokių šventę pristatė Lietuvių liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa. Jam talkino folkloro ansamblis „Pyniava“. Vėliau susirinkusiems Kultūros centro „Katino Murklio“ teatras parodė beveik visą šalį apkeliavusį lėlių teatro spektaklį „Buvo buvo, kaip nebuvo“.

Paskutinę suvažiavimo dieną pasaulio lietuvių atstovams  ir svečiams koncertavo Kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Cantilena“ (vad. Daiva Petrikienė), mišrus vokalinis ansamblis „Klasika“ (vad. Jūratė Martinkutė), Antano Smetonos gimnazijos moksleivių choras (vad. Jūratė Martinkutė), Egidijus ir Kristina Daruliai. Renginį vedė Vidmantas Krikštaponis.

Arvydas Pėšina

{eventgallery event=’114660006053230309490@6309874584564197921′ attr=images mode=imagelist max_images=17 thumb_width=50 }

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą