Pradžia Kultūra Renginiai Parodų galeriją užpildė balta spalva (video)

Parodų galeriją užpildė balta spalva (video)

2309
0
IMG 6833

IMG 6833

Kultūros centro galerija vasario mėnesį nušvito baltai. Čia savo parodą surengė Sonata Ordė. Parodoje „Kolekcija BALTA. Kitaip“ daugybė moteriškų suknelių, išsiskiriančių savo baltumu ir moteris pakerinčiu grožiu.

Megztos, siūtos suknelės, balti ir lengvi bateliai sukuria lengvumo ir išbaigtumo atmosferą, traukiančią parodos lankytojus paliesti kūrinius, jais pasigėrėti. Modelių kolekciją harmoningai papildė didelės nuotraukos, puošiančios galerijos sienas. Jose – suknelių demonstravimas natūralioje aplinkoje.

Parodos atidaryme galerijos šeimininkas Egidijus Darulis sakė, kad moterį puošia ne tik suknelės, baltos spalvos drabužiai, bet ir jos rankų darbas. Kadangi Ukmergėje labai nedaug kūrybiškų ir kitus puošiančių žmonių, todėl kiekvieną jų reikia saugoti, globoti ir palaikyti. Nes tik kuriantys žmonės nesensta, iki pat senatvės turi draugų, kolegų ir daugiau šypsosi kitiems.

Autorė pasakojo, jog sukurta balta kolekcija ne šiaip sau – balta spalva dominuoja ne tik šiltame piene, baltoje kavoje, bet ir mintyse, idėjose. Ji norėjo atsidėkoti savo darbais žiūrovams, prijaučiantiems, padedantiems, žmonėms, supantiems autorę, bendraujantiems, mylimiems, bendradarbiams.

S. Ordė pasakojo, kad megzti ji pradėjo prieš du metus. Dabartinėje parodoje kiekvienas modelis sukurtas, tarsi, sau pačiai. Tik pabaigus darbą galima pastebėti: „kad šita suknelė tiks Ramunei, šita – Mildai“. Todėl darbai skiriami visiems, paliekantiems įspūdį. Taip pat padėkota visiems, prisidėjusiems prie kolekcijos sukūrimo.   

Atidarymo metu susirinkusiems grojo Meno mokyklos Muzikos skyriaus moksleiviai.

Arvydas Pėšina

Giedrės Šuminskaitės ir Arvydo Pėšinos nuotr.

{youtube}HhCoWkjah_o{/youtube}

{eventgallery event=’114660006053230309490@6254940495538016577′ attr=images mode=imagelist max_images=63 thumb_width=50 }

Ankstesnis straipsnisRusradio.lt svečiuose – Lietuvos kikbokso federacijos vice prezidentas Vadim Zelev
Kitas straipsnisApyvartoje pasirodė padirbti 50 eurų banknotai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia